Loading
23.58

O produkcie

Autorka bloga kuchenneszalenstwa.pl tym razem uchyla drzwi do swojej kuchni, aby zaprosić nas do wspólnego przyrządzania przetworów. Przekonuje, że można i warto je robić przez cały rok!
Wśród jej propozycji znajdziesz przepisy na takie spiżarniane hity, jak kiszone ogórki, marynowane buraczki, gruszki w syropie czy mus jabłkowy z goździkami i cynamonem. Oprócz tych klasyków w książce zostało umieszczonych wiele intrygujących receptur przełamujących tradycję robienia przetworów, np. na konfiturę rabarbarowo-truskawkową z piernikową nutą czy chutney śliwkowy. Ponadto autorka zdradza pomysły na przysmaki, które nie kojarzą się w oczywisty sposób z przetworami, a które zrobione w domu są o wiele smaczniejsze od sklepowych odpowiedników. Należą do nich np. majonez, musztarda, solone masło pistacjowe czy ekstrakty do wypieków.
Książkę można polecić zarówno osobom, które dopiero zaczynają przygodę z przetworami, jaki i wszystkim wprawionym w zamykaniu smaków w słoikach, gdyż ci pierwsi będą zachwyceni prostotą przepisów, ci drudzy zaś z pewnością docenią oryginalność wielu receptur.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Słoiki i słoiczki. Przetwory na cztery pory roku
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788327466600
Kod EAN
Kod EAN: 9788327466600
Rok wydania
Rok wydania: 2018
Format
Format: 21,5x27,5 cm
Ilość stron
Ilość stron: 192
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje