Loading
24.45

O produkcie

Książka zawiera opis dyscyplin zaliczanych do kolarstwa górskiego oraz słowniczek kolarski. Pozycja zainteresuje początkujących mountainbikerów, ułatwiając im debiut w tym sporcie, oraz doświadczonych zawodników, mogących porównać swoje starty z dokonaniami autora.
W książce autor przedstawia swoją przygodę z kolarstwem górskim. Opisuje zimowe przygotowania do sezonu, obozy, plany treningowe oraz sprzęt, na którym się ściga. Dzieli się spostrzeżeniami z wyścigów. Pisze o ludziach, których spotyka, i o oczekiwaniach na kolejny sezon. Szczegółowo omawia swoje starty w kolejnych zawodach sezonu 2015.
Od roku 2011 do końca sezonu 2015 autor startował w wyścigach organizowanych w Wielkopolsce, przechodząc dalej przez cykle ogólnopolskie, takie jak największy tego typu cykl w Polsce Bike Maraton, aż do Pucharów Polski w kolarstwie górskim, rozgrywanych pod patronatem Polskiego Związku Kolarskiego.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Sezon na ściganie
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788365419101
Kod EAN
Kod EAN: 9788365419101
Rok wydania
Rok wydania: 2016
Format
Format: 12,5x19,5 cm
Ilość stron
Ilość stron: 110
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje