Loading
161.20

O produkcie

Nigdy nie wiesz czy i kiedy padniesz ofiarą włamywaczy. Lepiej dmuchać na zimne i wszystkie cenne przedmioty zabezpieczyć przed dostępem osób niepowołanych. Pamiętaj, że kosztowności to nie tylko pieniądze czy złoto. To również ważne dokumenty notarialne, paszporty czy zapasowe klucze.
  • bezpieczne przechowywanie dokumentów, gotówki, biżuterii, monet i innych wartościowych przedmiotów
  • wytrzymała jednościankowa obudowa zapewnia ochronę przed włamaniem
  • zamek na klucz dwupiórowy z dwoma kluczami: wyjątkowo bezpieczny, trudny do podrobienia
  • dwuściankowe drzwiczki z dwoma bolcami zabezpieczającymi
  • otwory do przymocowania sejfu do ściany lub podłogi
  • załączony materiał montażowy
  • przeznaczony także do zabudowy w szafkach, biurkach, itd.
  • Odpowiednie zabezpieczenieKosztowności to nie tylko pieniądze czy droga biżuteria, to również ważne dokumenty oraz pamiątki rodzinne. Ich utrata może być niezwykle problematyczna. Sejf z dwuściankowymi drzwiczkami oraz trudnym do podrobienia kluczem dwupiórowym to odpowiednie zabezpieczenie cennych rzeczy w Twoim domu. Zamek kluczowy dla zapominalskichNajbardziej tradycyjny i niezawodny typ zamka, czyli kluczowy. Posiada dwupiórowy klucz, który jest niezwykle trudny do podrobienia. Przy tym typie sejfu nie trzeba pamiętać o wymianie baterii oraz zapamiętywać skomplikowanych kombinacji kodów, dlatego jest doskonałą propozycją dla zapominalskich. Możliwość zabudowySejf został wyposażony w otwory umożliwiające przymocowanie go do podłogi lub ściany, w zestawie dołączono materiał montażowy. Home K-170 możesz również zabudować, np. w szafie lub biurku. Tak zamontowany sejf jest skutecznie zakamuflowany, a Ty masz wygodny dostęp do jego zawartości.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: SEJF MEBLOWY K-170
Kod EAN
Kod EAN: 4007249505040
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Typ
Typ: Furniture Safe
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje