Loading
28.41

O produkcie

Mamy więcej rzeczy, niż potrzebujemy: stosy ubrań, których nie nosimy, mnóstwo sprzętu, którego nie używamy, i dziesiątki innych przedmiotów, które nigdy się nam do niczego nie przydadzą. Nadmiar przedmiotów zagraca nasze domy. Męczy i stresuje. Naraża na niewygodę i zbędne koszty. Szkodzi zdrowiu, a w skrajnych przypadkach może nawet zabić. Jeśli kiedykolwiek poczuliście się przytłoczeni liczbą rzeczy, które posiadacie, to znaczy, że znacie jedną z najbardziej uciążliwych przypadłości naszych czasów: rzeczozmęczenie. James Wallman - dziennikarz, futurolog, prognostyk trendów i doradca - zabiera nas w niesamowitą podróż do źródeł rzeczozmęczenia. Odsłaniając jego przyczyny i skutki, pokazuje, jak wyrwać się z pułapki niepohamowanej konsumpcji ku wolności, szczęściu i spełnieniu. Rozwiązanie Wallmana wcale nie jest radykalne! By wyzwolić się od rzeczozmęczenia, wystarczy dokonać przeglądu wyznawanych wartości i skupić się na tym, czego doświadczamy, a nie co posiadamy. To naprawdę działa - przeczytajcie Rzeczozmęczenie i spróbujcie!   Ta książka na pewno zmieni twoje życie, a może nawet i świat. - Chris Evans Połączenie Punktu przełomowego z Freakonomią. Tym, co wyróżnia tę książkę, jest leżąca u jej podstaw wielka idea. - "Sunday Times" Wallman wie, jak dać odpór pokusie gromadzenia dóbr materialnych. - "Guardian" Eksperientalizm - jak nazywa to zjawisko Wallman - zdefiniuje naszą przyszłość, podobnie jak materializm ukształtował naszą teraźniejszość. - "Observer"

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Rzeczozmęczenie
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788365743640
Kod EAN
Kod EAN: 9788365315922
Rok wydania
Rok wydania: 2017
Język
Język: polski
Mechanizm DRM
Mechanizm DRM: Watermark
System zabezpieczeń mający przeciwdziałać używaniu danych w formacie elektronicznym w sposób sprzeczny z wolą ich wydawcy.
ISBN alternatywnego wydania
ISBN alternatywnego wydania: 9788365315922
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje