Loading
201.57

O produkcie

W hołdzie islandzkiemu kompozytorowi Jóhannowi Jóhannssonowi DG prezentuje obszerną, dwuczęściową antologię nagrań jego przełomowych dzieł. Wydawnictwo nosi tytuł "RETROSPECTIVE" i jest dostępne w wersji deluxe z książką w twardej oprawie.
Premiera pierwszej części - 12 kwietnia 2019 roku. Część druga zostanie wydana w 2020 r.
"RETROSPECTIVE" zawiera wczesne dzieła Jóhannssona, które nie były wydawane od lat i będą dostępne po raz pierwszy. Znajdują się tutaj również dwa nowe eseje Wyndhama Wallace'a i Johna Schaefera oraz wiele unikalnych fotografii, oferujących głęboki wgląd w biografię i muzykę Jóhanna.
Jóhannsson był ważną postacią na dynamicznie rozwijającej się scenie kompozytorów, którzy swobodnie i pomysłowo poruszali się między ścieżkami filmowymi, minimalistyczną muzyką klasyczną, ambientem i elektroniką. "Mam obsesję na punkcie tekstury dźwięku (...) i interesują mnie minimalne formy i środki wyrazu tak proste, jak to tylko możliwe, sprowadzone do swojej pierwotnej formy" - Jóhann Jóhannsson.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: RETROSPECTIVE (7 CD)
Kod EAN
Kod EAN: 0028948365821
Rok wydania
Rok wydania: 2019
Ilość elementów
Ilość elementów: 7
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje