Loading
54.37

O produkcie

Python ma wszechstronne zastosowania: nadaje się do tworzenia gier, aplikacji sieciowych, do wdrażania indywidualnych rozwiązań biznesowych, do różnych celów naukowych czy do rozmaitych innych praktycznych rozwiązań. Jest językiem umożliwiającym pisanie przejrzystego, zwięzłego kodu, który przy tym jest łatwy w konserwacji i pozwala na sprawne rozwijanie oprogramowania. Jeśli chcesz zacząć szybko pisać funkcjonujący, efektywny kod i tworzyć działające aplikacje, to Python jest świetnym wyborem. Niniejsza książka jest zwięzłym, praktycznym podręcznikiem programowania w Pythonie, dzięki któremu gruntownie opanujesz podstawy języka i nabierzesz dobrych nawyków w programowaniu. Szybko będziesz mógł skoncentrować się na praktycznej stronie realizacji projektów, a nowo poznane koncepcje wypróbujesz przez rozwiązywanie konkretnych problemów. W taki sposób przygotujesz się do nauki zaawansowanych technik Pythona. Najważniejsze zagadnienia omówione w książce:
  • podstawowe koncepcje programowania
  • praktyczne sposoby obsługi błędów i testowania kodu
  • biblioteki i narzędzia Pythona, takie jak matplotlib, NumPy i Pygal
  • praca z danymi i generowanie interaktywnych wizualizacji
  • tworzenie praktycznych aplikacji od podstaw i ich wdrażanie na serwerach WWW
  • możliwe problemy i sposoby ich rozwiązywania
Przekonaj się, jak szybko zaczniesz tworzyć świetne aplikacje w Pythonie! Eric Matthes uczy fizyki i matematyki w szkole średniej. Od kilku lat prowadzi kursy dla początkujących programistów Pythona. Swój pierwszy program komputerowy - prostą, poprawnie funkcjonującą grę - napisał w wieku 5 lat. Mieszka na Alasce wraz z żoną i synem.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Python. Instrukcje dla programisty
Oryginalny tytuł
Oryginalny tytuł: Python Crash Course: A Hands-On, Project-Based Introduction to Programming
Oprawa
Oprawa: Miękka
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788328325951
Kod EAN
Kod EAN: 9788328325951
Wydanie
Wydanie: 1
Rok wydania
Rok wydania: 2016
Język
Język: PL
Format
Format: 170x230
Ilość stron
Ilość stron: 640
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje