Loading
22.76

O produkcie

W terminie od 27 maja 2011 r. do 30 grudnia 2011r. opracowaliśmy według harmonogramu zadanie pn. Ptaki, płazy, ssaki w swoim otoczeniu. Zleciliśmy wykonanie rysunków oraz opisów 127 gatunków zwierząt (90 ptaków, 6 płazów, 27 ssaków) , nagranie dźwięków 119 (89 ptaków, 4 płazów, 17 ssaków) oraz wykonanie fotografii (88 ptaków, 6 płazów, 27 ssaków) do umieszczenia na planszach oraz w programie edukacyjnym.
Plansze: (o wymiarach: 90x60cm, drukowane na kartonie): Ptaki prezentowane na planszach są w naturalnych wielkościach (Ptaki w mieście, Ptaki w lesie, Ptaki na wsi, Najbardziej kolorowe ptaki Polski) oraz w odpowiedniej skali (Ptaki mokradeł, Ssaki Europy i Płazy).
Program multimedialny: prezentacja z rozszerzonym opisem, rysunkami, zdjęciami pokazującymi w atrakcyjny sposób środowiska poszczególnych gatunków, ścieżkami dźwiękowymi oraz quiz utrwalający przysposobioną wiedzę (zabawowa forma poznawcza "Zgadnij jaki to ptak?").
Komplet plansz opracowany w ramach projektu, umożliwia wzrokowe utrwalenie wizerunku ptaków, poznanie ich charakterystycznych cech budowy, ubarwienia, wielkości jednym słowem: łatwe rozpoznanie gatunków, które każdy człowiek spotyka na swojej drodze.
Prezentacja multimedialna zawiera opisy poszczególnych ptaków z naciskiem na informacje o najbardziej charakterystycznych zachowaniach i cechach gatunku, z uwypukleniem ciekawostek, czyli części tych informacji, które najbardziej przykuwają uwagę młodzieży, a tym samym zapadają w pamięci na całe życie.
Materiały zostały przekazane do CEN w Gdańsku oraz przez nie rozdystrybuowane.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Ptaki Płazy Ssaki - w swoim otoczeniu CD SOLITON
Kod EAN
Kod EAN: 5901571090887
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje