Loading
28.06

O produkcie

Przewrotny los połączył trzy kobiety mieszkające przy uliczce Leśnych Dzwonków. Szczęście ma jednak to do siebie, że nie trwa długo, a przyszłość skrywa wiele niespodzianek, nie zawsze radosnych...

Julia postanowiła zacząć wszystko od nowa. Spakowała do samochodu dorobek całego życia i ruszyła przed siebie, byle dalej od rozczarowań i zdrady. Czuła, że mały domek w Bieszczadach może stać się jej bezpieczną przystanią, nie wiedziała jednak, co ją czeka na końcu drogi.

Gosia i Kamila, przyjaciółki Julii z Milanówka, muszą zmierzyć się z mroczną tajemnicą, przez którą już utraciły najbliższą im osobę. Łukasz zostaje wciągnięty w niebezpieczną grę. W tej grze stawką jest życie kogoś, kogo kocha. Jeden błąd i nadzieja znów zmieni się w rozpacz.

Czy dla Gosi, Kamili i Julii znów zaświeci słońce? Czy odnajdą bezpieczną przystań?

I czy los okaże się wreszcie łaskawy?

Przystań Julii to ostatni tom z ,,serii kwiatowej" Katarzyny Michalak, autorki, którą pokochały polskie czytelniczki. Jeżeli chcecie poznać wcześniejsze losy mieszkanek ulicy Leś-nych Dzwonków, przeczytajcie poprzednie powieści z serii: Ogród Kamili i Zacisze Gosi.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Przystań Julii
Oprawa
Oprawa: Twarda
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788324026470
Kod EAN
Kod EAN: 9788324026470
Wydanie
Wydanie: 1
Rok wydania
Rok wydania: 2014
Język
Język: polski
Seria wydawnicza
Seria wydawnicza: Literanova
Format
Format: 14.5x21.0cm
Ilość stron
Ilość stron: 356
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje