Loading
19.67

O produkcie

Trzecia część doskonale znanej składanki z wykonawcami reprezentującymi jedną z najbardziej prężnych wytwórni niezależnych w kraju. Poprzednie edycje kompilacji za sprawą specjalnie niskiej ceny rozeszły się sporym nakładzie i nadal są jednymi z najchętniej kupowanych płyt z katalogu Jimmy Jazz. O sile albumu stanowi poza ceną także jego przekrojowość i atrakcyjność repertuarowa. 19 spośród 26 nagrań zamieszczonych na płycie to utwory przed premierą albumu niepublikowane w wykonaniu tak zasłużonych i znanych grup jak WC, Analogs, Skampararas, Anti Dread czy The Kolt, rewelacyjne nagrania przygotowujących swój debiut Road Trip's Over i rockabillowych Pavulon Twist, punkowej Rewizji i Bang. Fanom przypominają się Komety, doskonały Nowy świat w swoim repertuarze punk 77, nieco rockowi Headhunters, energetyczni i melodyjni The Cuffs oraz pubowo-folkowy Emerald.
Dopełnieniem albumu jest teledysk najlepszej polskiej formacji streetpunk THE ANALOGS zrealizowany do wcześniej utworu "Pieśń Aniołów". Płyta wydana w postaci DIGI-PACK.
Specjalna cena, specjalne nagrania, specjalna okazja aby przypomnieć sobie dokonania wykonawców z Jimmy Jazz Records.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: PROWADŹ MNIE ULICO VOL. 3
Kod EAN
Kod EAN: 5905674947086
Rok wydania
Rok wydania: 2019
Ilość elementów
Ilość elementów: 1
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje