Loading
13.97

O produkcie

Pokochaj Siebie jest dla Ciebie, jeśli znajdujesz w życiu sytuacje, w których czujesz się mniej ważna, mniej znacząca, nie lubisz siebie tak, jakbyś chciała... Pokochaj Siebie jest dla Ciebie, jeśli chcesz autentycznie wyrażać Siebie, swoje zdanie, swoje uczucia i dobrze się z tym czuć. Kochać Siebie... Narcyzm? Egocentryzm? Wynoszenie się ponad innych? A może akceptacja, sympatia, odpowiednia samoocena, szacunek dla Siebie? Kochać innych bardziej niż siebie... Altruizm? A może niedocenianie siebie, zaniżona samoocena, poczucie niezasługiwania? Czy można prawdziwie kochać kogoś nie kochając siebie? Jedna z moich ulubionych "sentencji": "Kochaj bliźniego swego, jak siebie samego". Ani mniej, ani więcej. Jak znaleźć tą równowagę? W Pokochaj Siebie po prostu pozwolisz odejść wszystkiemu, co Ci przeszkadza i... przygarniesz Siebie do swojego Serca. To jest wersja dla kobiet.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Pokochaj Siebie (tylko dla kobiet)
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788361427698
Kod EAN
Kod EAN: 9788361427698
Rok wydania
Rok wydania: 2012
Język
Język: polski
Lektor
Lektor: Pawel R. Stan
Mechanizm DRM
Mechanizm DRM: Watermark
System zabezpieczeń mający przeciwdziałać używaniu danych w formacie elektronicznym w sposób sprzeczny z wolą ich wydawcy.
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje