168.10

O produkcie

Tętniące życiem ulice, a wśród nich Ty - zawsze w ruchu, bo nic nie może Cię ominąć. Swoboda, luz, wygoda, praktyczne rozwiązania... znasz to wszystko. To Twój styl - miejski styl. Liczą się w nim dodatki, które dodają charakteru, a z najprostszego stroju zrobią świetny outfit.
  • W miejskim styluTętniące życiem ulice, a wśród nich Ty - zawsze w ruchu, bo nic nie może Cię ominąć. Swoboda, luz, wygoda, praktyczne rozwiązania... znasz to wszystko. To Twój styl - miejski styl. Liczą się w nim dodatki, które dodają charakteru, a z najprostszego stroju zrobią świetny outfit. Rolowany plecak to must have ulicznego stylu. Torba łączy w sobie wygodne, praktyczne rozwiązania z modnym lookiem. Do wyboru masz dwa oblicza: bardzo popularny w tym sezonie camo lub nieśmiertelną czerń.Rolowane zamknięcieRolowane zamknięcie, inspirowane plecakami kurierskimi, możesz dopasować do rozmiaru zawartości. W zależności od tego, czy masz dziś plecak wypchany po brzegi, czy wrzucasz do niego tylko kilka rzeczy, tak zwijasz jego zapięcie. W ten sposób Twoje rzeczy będą zawsze bezpieczne.Bezpieczeństwo w różnych warunkachWodoszczelny materiał oraz specjalnie chronione zamki błyskawiczne zabezpieczają zawartość plecaka przed wilgocią oraz brudem, dzięki czemu torba sprawdzi się w różnych, nawet trudnych warunkach. Miękko wyściełany, usztywniony tył plecaka z nieregularną, ergonomiczną strukturą zapewnia wygodę podczas noszenia oraz odpowiednią wentylację.Przegrody na laptop i tabletWyściełana przegroda na laptopa z zapięciem na rzep zapewnia bezpieczne transportowanie Twojego cennego sprzętu. Plecak posiada również mniejszą kieszeń na tablet. Szybki dostęp do komory głównej zapewnia zamek błyskawiczny umieszczony wzdłuż jednego boku.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: PLECAK DO LAPTOPA "ROLL-TOP" 15,6'', SZARY
Kod EAN
Kod EAN: 4047443373915
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Wzór/ motyw
Wzór/ motyw: brak specyfikacji
Wymiary Notebooka
Wymiary Notebooka: do 15,6"
Seria
Seria: Roll-Top
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!