Loading
25.80

O produkcie

Tom 1 - Rozmowy lusławickie - to zapis rozmów z Krzysztofem Pendereckim prowadzonych przez profesora Mieczysława Tomaszewskiego, wybitnego muzykologa, wieloletniego dyrektora Polskiego Wydawnictwa Muzycznego. Panowie dyskutują o sprawach ważnych w życiu i twórczości Kompozytora, a Mieczysław Tomaszewski, jako świetny znawca tematu nadaje tym dialogom niepowtarzalny charakter, sprawiając, że jest to nie tylko ,,wywiad-rzeka", ale lektura, która staje się fascynującą przygodą. Uzupełnieniem rozmów są zdjęcia z rodzinnego archiwum.

Tom 2 - Lusławickie ogrody - to wydawnictwo albumowe, przedstawiające wspaniałe arboretum Krzysztofa Pendereckiego założone przez niego wokół dworu w Lusławicach. Na malowniczych fotografiach Marka Bebłota, można oglądać piękno i nastrój lusławickiego parku, z wielką pieczołowitością komponowanego przez Mistrza od 30 lat. Ten tom ukazuje inne oblicze sławnego Kompozytora - świetnego znawcy przyrody, przede wszystkim drzew, miłośnika wszystkiego, co w naturze piękne.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Penderecki Rozmowy lusławickie, Lusławickie ogrody Tom 1-2
Oprawa
Oprawa: Twarda
Kod ISBN
Kod ISBN: 838974726X
Kod EAN
Kod EAN: 9788389747266
Wydanie
Wydanie: 1
Rok wydania
Rok wydania: 2014
Język
Język: polski
Format
Format: 20.0x26.0cm
Ilość stron
Ilość stron: 382
Ilość elementów
Ilość elementów: 2
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje