Ciemno, czyli jasno

  • Autor: Marcin Jakimowicz
  • Kod ISBN: 9788393588572
  • Rok wydania: 2013
  • Mechanizm DRM: Watermark
  • Numer produktu: 527999
Wydanie elektroniczne
mobi - pomoc

W przeciągu 2 minut od zaksięgowania płatności generowany jest link umożliwiajacy pobranie pliku. Jest on dostępny w historii zamówień.
 Produkt zawiera nośnik: mOBI
Mocne uderzenie - 25 rozmów na śmierć i życie. Zbiór poruszających wywiadów Marcina Jakimowicza, znanego dziennikarza "Gościa Niedzielnego", autora m.in. bestsellera... Zobacz więcej
Odbierz darmowy rabat 5%
Dowiedz się więcej

O produkcie

Mocne uderzenie - 25 rozmów na śmierć i życie. Zbiór poruszających wywiadów Marcina Jakimowicza, znanego dziennikarza "Gościa Niedzielnego", autora m.in. bestsellera "Radykalni". W książce m.in.: była modelka Anna Golędzinowska opowiada o piekle, którego doświadczyła na własnej skórze, najbardziej znany polski mim Ireneusz Krosny udowadnia, że oprócz niemych skeczy ma też wiele do powiedzenia, Jadwiga Basińska i Jacek Borusiński z kabaretu "Mumio" opoiwadają o o doświadczeniu słabości i sile wiary, o. Leon Knabit mówi o tym, jak tynieccy mnisi czekają na koniec świata, kompozytor Michał Lorenc tłumaczy, dlaczego denerwuje się, gdy słyszy, że "chrześcijaństwo jest normą", egzorcysta ks. Leszek Misiarczyk odpowiada na pytanie, czy warto liczyć demony siedzące na tabletce homeopatycznej i dlaczego złe duchy nie znają się na żartach, a o. Jacques Verlinde ujawnia, czy prostytutki znajdą się w niebie.
Nazwa Nazwa: Ciemno, czyli jasno
Kod ISBN Kod ISBN: 9788393588572
Kod EAN Kod EAN: 9788393588565
Rok wydania Rok wydania: 2013
Język Język: polski
Mechanizm DRM Mechanizm DRM: Watermark
System zabezpieczeń mający przeciwdziałać używaniu danych w formacie elektronicznym w sposób sprzeczny z wolą ich wydawcy.
ISBN alternatywnego wydania ISBN alternatywnego wydania: 9788393588565
Podatek VAT Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Nasze propozycje