Loading
28.28
1

O produkcie

Zło kryje się bliżej, niż myślisz
Debiut autorki Zaginionej dziewczyny, książki-fenomenu, którą przeczytało ponad 6 milionów czytelników na całym świecie.
Zachwycający kawał dobrej literatury, napisany świetnym językiem i z dużą wnikliwością.
Stephen King
W rodzinnym miasteczku dziennikarki śledczej Camille Preaker dochodzi do dwóch szokujących zbrodni: zostają zamordowane dwie dziewczynki, a ona ma opisać toczące się śledztwo. Camille musi więc wrócić do Wind Gap, małej, dusznej mieściny w stanie Missouri, z której uciekła i której szczerze nienawidzi.
To tam przed laty umarła jej siostra, to tam po raz pierwszy Camille zaczęła kaleczyć swoje ciało, to tam nadal mieszka jej despotyczna matka.
Ciężki małomiasteczkowy klimat, pęczniejący od tajemnic i intryg, poczucie strachu zawieszone w nieruchomym, wilgotnym powietrzu i demony przeszłości, z którymi Camille musi sobie poradzić. Czy będzie w stanie to przetrwać? Czy morderca uderzy raz jeszcze?
Już wkrótce serial HBO Ostre przedmioty w reżyserii Jeana-Marca Valle, twórcy takich hitów jak Wielkie kłamstewka czy oskarowe Witaj w klubie. W roli głównej Amy Adams.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Ostre przedmioty
Oprawa
Oprawa: Miękka
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788324048304
Kod EAN
Kod EAN: 9788324048304
Wydanie
Wydanie: 2
Rok wydania
Rok wydania: 2018
Język
Język: polski
Format
Format: 14.5x20.5cm
Ilość stron
Ilość stron: 336
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje