Loading
25.81

O produkcie

Złota Góra to duże miasto-państwo, które stanęło w obliczu napaści złowrogich Goplan. Vodimore wraz z przyjaciółmi, podczas poszukiwania swojej tożsamości, poznaje mroczne tajemnice miasta, za którymi kryją się siły ciemności. Życie bohaterów wydaje się zagrożone... Wartka akcja, intrygi i zawiłe historie znajdują swój finał w tomie kończącym trzyczęściową sagę "Początek" z "Opowieści o Vodimorze".
Zarówno tę część, jak i poprzednie można czytać jako odrębne historie lub, sięgając po wcześniejsze wydania z tego cyklu, po kolei, poznając w pełni niesamowite losy jej bohaterów.
Część trzecia sagi pt. "Złota Góra" to także próba przedstawienia legendy miasta, które ma w swoim herbie białego konia.
"W klatce znajdowała się jakaś postać, a na tle ciemnego nocnego nieba wydawała się przezroczysta. Kiedy wpatrywał się w nią i zastanawiał, czy to sen, a może iluzja, usłyszał wyraźnie pytanie:
Masz jakieś plany?
Po co planować, skoro nie wiem, czy jutro nie zostanę skrócony o głowę? mruknął zaspany Vodimore.
Mam dla ciebie trzy propozycje do wyboru oznajmiła tajemnicza postać. Ten, który układa plany, pierwszy stara się ułożyć perfekcyjnie, drugi przynajmniej tak, żeby nie był gorszy od pierwszego, natomiast trzeci
Co trzeci?
Ten jest spontaniczny z nutką fantazji. Usłyszał jeszcze. Uważaj na sztylet i pierścień."

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Opowieść o Vodimorze Część IV Początek: Złota Góra
Oprawa
Oprawa: Miękka
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788381592062
Kod EAN
Kod EAN: 9788381592062
Rok wydania
Rok wydania: 2020
Język
Język: polski
Seria wydawnicza
Seria wydawnicza: Opowieść o vodimorze
Format
Format: 14.5x20.5cm
Ilość stron
Ilość stron: 238
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje