28.41

O produkcie

Poznaj historię opartą na faktach, widzianą oczami głównego bohatera i opowiedzianą z jego perspektywy. William Kamkwamba opisuje wydarzenia, jakie spotkały jego rodzinę, kiedy był nastolatkiem.   Prawdziwa historia o przetrwaniu wbrew przeciwnościom losu   O chłopcu, który ujarzmił wiatr to połączenie biografii z powieścią przygodową. Towarzyszymy bohaterowi od pomysłu przez realizację, aż do efektów, które przerosły oczekiwania nastoletniego wynalazcy. To inspirująca opowieść o tym, jak pomysł jednego chłopca pomógł całej społeczności. Historię Williama poznajemy z jego wspomnień (narracja w 1 osobie). Na końcu książki znajdują się kolorowe zdjęcia. Film z historią Williama jest jednym z bestsellerów na Netfliksie. W rolach głównych pojawili się Maxwell Simba oraz Chiwelet Ejiofor.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: O chłopcu, który ujarzmił wiatr
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788366404465
Kod EAN
Kod EAN: 9788366404106
Rok wydania
Rok wydania: 2019
Język
Język: polski
Mechanizm DRM
Mechanizm DRM: Watermark
System zabezpieczeń mający przeciwdziałać używaniu danych w formacie elektronicznym w sposób sprzeczny z wolą ich wydawcy.
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje