Loading
30.90

O produkcie

Niewyjaśnione tajemnice II wojny światowej
Zagadkowe wydarzenia, osobliwe zbiegi okoliczności, zadziwiające fakty, nierozwiązane zagadki, ludzie, którzy zniknęli, niesamowite przeczucia, dziwne spotkania
Na podstawie nieznanych relacji, niepublikowanych wspomnień i tajnych raportów wojskowych ta książka odkrywa przed czytelnikiem najdziwniejsze epizody lat 193945, które dowodzą, że podczas wojny logika rządzi się często niezwykłymi prawami.
Ściśle tajne w II wojnie światowej
Nieznane, najbardziej utajnione szpiegowskie akcje aliantów i Państw Osi Nieznana wojna wywiadów i kontrwywiadów: 19391945. Dywersja, sabotaż, dezinformacja, szantaż, fałszerstwa, porwania, zamachy, zabójstwa.
William Breuer odkrywa nieznane epizody wojny toczonej przez żołnierzy bez mundurów. Pokazuje fascynujące postacie: największych szpiegów, podwójnych agentów, śpiochów, wtyczki. I misje tak utajnione, że nie tylko nie zostały wykryte przez wroga, ale umknęły również uwadze historyków.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Niewyjaśnione tajemnice II wojny światowej / Ściśle tajne w II wojnie światowej
Oprawa
Oprawa: Miękka
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788324170067
Kod EAN
Kod EAN: 9788324170067
Wydanie
Wydanie: 1
Rok wydania
Rok wydania: 2019
Język
Język: polski
Format
Format: 130 x 205 x 50
Ilość stron
Ilość stron: 688
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje