Loading
52.34

MYSTIFY - A MUSICAL JOURNEY WITH MICHAEL HUTCHENCE - Różni Wykonawcy (Płyta CD)

O produkcie

"Mystify - A Musical Journey With Michael Hutchence" - ścieżka dźwiękowa stworzona specjalnie na potrzeby filmu dokumentalnego "Mystify - Michael Hutchence" - ukaże się 5 lipca 2019. Już teraz można posłuchać pierwszego singla promującego wydawnictwo, "Spill The Wine".
Gdy wieloletni manager INXS Chris M. Murphy dołączył do ekipy tworzącej dokument "Mystify - Michael Hutchence", nie spodziewał się, jaki emocjonalny rollercoaster go czeka. Pracując z Markiem Edwardsem, przyjacielem od lat, duet przyczynił się do stworzenia czegoś więcej niż soundtracku. To podróż przez rzadkie, niewydane wcześniej utwory, fragmenty dialogów z filmu, wielkie hity INXS i ukryte skarby z bogatej dyskografii zarówno zespołu, jak i Michaela.
- Przez ponad cztery tygodnie Mark i ja siedzieliśmy po nocach i prowadziliśmy podróż po dorobku Michaela, próbując stworzyć z tego nowe dzieło. Nie obyło się bez wielu wzruszeń. Wiemy, że Michaelowi bardzo by się to spodobało. Pewnego razu w środku nocy Mark zadzwonił do mnie ze studia krzycząc: "Stary, w tym pomieszczeniu jest mnóstwo duchów!". Za każdym razem, gdy nie mogłem się zdecydować, czy Michaelowi podobałby się taki kształt utworu, padałem na kolana i modliłem się do niego oraz do boga. Zawsze mi odpowiadali - opowiada Chris M. Murphy.
Singlem promującym wydawnictwo jest utwór "Spill The Wine", cover utworu z repertuaru Erica Burdona & War.
"Mystify - Michael Hutchence" to pełnometrażowy dokument w reżyserii Richarda Lowensteina, który współpracował z INXS oraz z Hutchence'em przy solowych projektach. Film był prezentowany na Tribeca Film Festival w Nowym Jorku. "Michael Hutchence należy do tej samej ligi co Mick Jagger, Jim Morrison i Robert Plant, (...) a film to zdecydowanie więcej niż godny hołd" - pisali po premierze dziennikarze "Screen Daily".

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: MYSTIFY - A MUSICAL JOURNEY WITH MICHAEL HUTCHENCE
Kod EAN
Kod EAN: 0602577901683
Rok wydania
Rok wydania: 2019
Ilość elementów
Ilość elementów: 1
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje