Loading
23.22

O produkcie

"Dawno nie czytałam tak doskonale skonstruowanej powieści.[...] Flynn gra w lidze mistrzów".
Katarzyna Bonda
Powieść autorki bestsellerowej "Zaginionej dziewczyny"
Libby Day miała siedem lat, gdy zamordowano jej matkę i dwie starsze siostry. Jej zeznania doprowadziły do skazania jej nastoletniego brata na dożywocie.
Dziś, po dwudziestu pięciu latach, Ben nadal odsiaduje wyrok, a Libby desperacko potrzebuje pieniędzy. Kiedy więc członkowie stowarzyszenia, które rozwiązuje zagadki makabrycznych zbrodni, uznają, że Ben został niesłusznie skazany, i proponują jej pieniądze w zamian za pomoc w odkryciu prawdy, Libby nie może się nie zgodzić. Musi poradzić sobie z demonami przeszłości, ocenić, co faktycznie pamięta z tamtej nocy, a co wmówiono jej w trakcie śledztwa, i odkryć, jakie tajemnice ukrywała jej rodzina.
Gillian Flynn jest światowym fenomenem wydawniczym. Jej ostatnia powieść, Zaginiona dziewczyna, przeniesiona na ekran przez Davida Finchera, sprzedała się w kilkunastu milionach egzemplarzy, Mroczny zakątek został najlepszą powieścią roku "Publishers Weekly", ulubioną książką krytyków "New York Timesa" i "Chicago Tribune". Trwają prace nad adaptacją filmową debiutanckich Ostrych przedmiotów.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Mroczny zakątek
Oryginalny tytuł
Oryginalny tytuł: Dark Places
Oprawa
Oprawa: Miękka
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788324035717
Kod EAN
Kod EAN: 9788324035717
Wydanie
Wydanie: 2
Rok wydania
Rok wydania: 2015
Język
Język: polski
Format
Format: 13.5x20.9
Ilość stron
Ilość stron: 512
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje