29.71

Mężczyzna z klasą Przewodnik współczesnego gentlemana - Łukasz Kielban

O produkcie

Jak być mężczyzną z klasą w świecie opanowanym przez bylejakość? Czy drogi garnitur, wyuczone maniery i kilka gadżetów wystarczą, by stać się gentlemanem?
Poznaj sekrety współczesnej elegancji i dobrych manier oparte na sprawdzonych przedwojennych wzorcach, które Łukasz Kielban przystosował do dzisiejszego świata. Zobacz, jak dobrze skomponować garderobę, wybrać zapach dla siebie i czerpać przyjemność z codziennego golenia. Przekonaj się, że gentlemana czyni nie szata, ale charakter, i dowiedz się, jak świadomie go kształtować. To dzięki niemu nieco przykurzone słowo gentleman może zabłysnąć świeżością.
Odważ się żyć z klasą
Łukasz Kielban od lat zajmuje się udowadnianiem, że kierowanie się zasadami może przynieść ogromną satysfakcję, zwiększyć pewność siebie i poprawić relacje z bliskimi. Dzięki artykułom i filmom z Czasu Gentlemanów, a teraz i książce, skutecznie zaraża innych swoim stylem życia. Wielokrotnie wyróżniany w rankingach najbardziej wpływowych twórców internetow

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Mężczyzna z klasą Przewodnik współczesnego gentlemana
Oprawa
Oprawa: Twarda
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788324036790
Kod EAN
Kod EAN: 9788324036790
Wydanie
Wydanie: 1
Rok wydania
Rok wydania: 2016
Język
Język: polski
Format
Format: 13.1x20.0
Ilość stron
Ilość stron: 270
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Piotr Majak
piątek, 14 października 2016 godz. 14:28
(ostatnio edytowany poniedziałek, 15 października 2018 godz. 15:55 przez administratora)
Dostając od kuriera przedpremierowy egzemplarz wiedziałem czego się spodziewać. Przysłowie „nie oceniaj książki po okładce” nie ma żadnego przełożenia na tę konkretną pozycję. To właśnie okładka idealnie sygnalizuje czytelnikowi, z czym ma do czynienia. Książka Łukasza Kielbana jest kompasem i zbiorem współrzędnych, idealnym dla każdego, kto chce rozpocząć swoją drogę w stawaniu się lepszą wersją samego siebie. W „Mężczyźnie z Klasą” możemy odnaleźć wskazówki do tego, jak zacząć, jak kontynuować i jak stale doskonalić się w większości ważnych i wartościowych w życiu każdego mężczyzny dziedzin. Walka z bylejakością to jeden z głównych postulatów bloga [usunięte przez moderatora] Do tego momentu prowadzona była na blogu i kanale YouTube. Teraz, poprzez usystematyzowanie, „Mężczyzna z klasą. Przewodnik współczesnego gentlemana” to filar całej wiedzy dotyczącej drogi do stania się gentlemanem. To swoisty almanach gentlemana, zbiór i składanka informacji z każdej dziedziny. Książka podejmuje wiele tematów, od charakteru poprzez wizerunek, na relacjach międzyludzkich kończąc. Większość kwestii nie jest w tej książce wyczerpana, ale i nie sposób którejkolwiek z nich zmieścić wyczerpująco w takiej wielkości wydaniu. Autor chciał w ten sposób nakreślić najlepszą drogę dla osób chcących zacząć drogę w stawaniu się wartościowym mężczyzną, człowiekiem z klasą. To dopiero pierwsza książka tego autora, ale już widać potencjał na kolejne, w których poszczególne części książki będzie można jeszcze bardziej rozwinąć i uszczegółowić. Polecam ten przewodnik każdemu nowicjuszowi, jak i osobie, która tak jak ja regularnie i już od kilku lat śledzi bloga. Sposób przedstawienie informacji w książce powoduje chęć ponownego odświeżenia sobie zasad, wedle których na co dzień się postępuje. Najbardziej podobała mi się część związana z charakterem. Zaproponowana przez autora ścieżka wybierania hierarchii wartości nawet wprawnemu człowiekowi pracującemu nad sobą znowu da wiele do myślenia i zapewne doda kolejnej perspektywy w poszukiwaniu swojej drogi w stawaniu się mężczyzną z klasą. Na koniec zaznaczę jeszcze chyba najlepszą cechę tej książki. Nie sposób przeczytać i odłożyć jej na półkę. Do tej pozycji aż chce się wracać, stale przypominać sobie pewne wskazówki bądź upewnić się co do pewnych zasad. To wyjątkowa i pożądana cecha.