28.06

Mężczyzna z klasą Przewodnik współczesnego gentlemana - Łukasz Kielban

O produkcie

Jak być mężczyzną z klasą w świecie opanowanym przez bylejakość? Czy drogi garnitur, wyuczone maniery i kilka gadżetów wystarczą, by stać się gentlemanem?
Poznaj sekrety współczesnej elegancji i dobrych manier oparte na sprawdzonych przedwojennych wzorcach, które Łukasz Kielban przystosował do dzisiejszego świata. Zobacz, jak dobrze skomponować garderobę, wybrać zapach dla siebie i czerpać przyjemność z codziennego golenia. Przekonaj się, że gentlemana czyni nie szata, ale charakter, i dowiedz się, jak świadomie go kształtować. To dzięki niemu nieco przykurzone słowo gentleman może zabłysnąć świeżością.
Odważ się żyć z klasą
Łukasz Kielban od lat zajmuje się udowadnianiem, że kierowanie się zasadami może przynieść ogromną satysfakcję, zwiększyć pewność siebie i poprawić relacje z bliskimi. Dzięki artykułom i filmom z Czasu Gentlemanów, a teraz i książce, skutecznie zaraża innych swoim stylem życia. Wielokrotnie wyróżniany w rankingach najbardziej wpływowych twórców internetow

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Mężczyzna z klasą Przewodnik współczesnego gentlemana
Oprawa
Oprawa: Twarda
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788324036790
Kod EAN
Kod EAN: 9788324036790
Wydanie
Wydanie: 1
Rok wydania
Rok wydania: 2016
Język
Język: polski
Format
Format: 13.1x20.0
Ilość stron
Ilość stron: 270
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Premiera / Wznowienie sprzedaży
Premiera / Wznowienie sprzedaży: 2016-10-26
Produkt ten będziemy mogli wysłać dopiero po podanej dacie.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Piotr Majak
piątek, 14 października 2016 godz. 14:28
Dostając od kuriera przedpremierowy egzemplarz wiedziałem czego się spodziewać. Przysłowie „nie oceniaj książki po okładce” nie ma żadnego przełożenia na tę konkretną pozycję. To właśnie okładka idealnie sygnalizuje czytelnikowi, z czym ma do czynienia.

Książka Łukasza Kielbana jest kompasem i zbiorem współrzędnych, idealnym dla każdego, kto chce rozpocząć swoją drogę w stawaniu się lepszą wersją samego siebie. W „Mężczyźnie z Klasą” możemy odnaleźć wskazówki do tego, jak zacząć, jak kontynuować i jak stale doskonalić się w większości ważnych i wartościowych w życiu każdego mężczyzny dziedzin.
Walka z bylejakością to jeden z głównych postulatów bloga CzasGentlemanów.pl. Do tego momentu prowadzona była na blogu i kanale YouTube. Teraz, poprzez usystematyzowanie, „Mężczyzna z klasą. Przewodnik współczesnego gentlemana” to filar całej wiedzy dotyczącej drogi do stania się gentlemanem. To swoisty almanach gentlemana, zbiór i składanka informacji z każdej dziedziny.

Książka podejmuje wiele tematów, od charakteru poprzez wizerunek, na relacjach międzyludzkich kończąc. Większość kwestii nie jest w tej książce wyczerpana, ale i nie sposób którejkolwiek z nich zmieścić wyczerpująco w takiej wielkości wydaniu. Autor chciał w ten sposób nakreślić najlepszą drogę dla osób chcących zacząć drogę w stawaniu się wartościowym mężczyzną, człowiekiem z klasą. To dopiero pierwsza książka tego autora, ale już widać potencjał na kolejne, w których poszczególne części książki będzie można jeszcze bardziej rozwinąć i uszczegółowić.

Polecam ten przewodnik każdemu nowicjuszowi, jak i osobie, która tak jak ja regularnie i już od kilku lat śledzi bloga. Sposób przedstawienie informacji w książce powoduje chęć ponownego odświeżenia sobie zasad, wedle których na co dzień się postępuje. Najbardziej podobała mi się część związana z charakterem. Zaproponowana przez autora ścieżka wybierania hierarchii wartości nawet wprawnemu człowiekowi pracującemu nad sobą znowu da wiele do myślenia i zapewne doda kolejnej perspektywy w poszukiwaniu swojej drogi w stawaniu się mężczyzną z klasą.

Na koniec zaznaczę jeszcze chyba najlepszą cechę tej książki. Nie sposób przeczytać i odłożyć jej na półkę. Do tej pozycji aż chce się wracać, stale przypominać sobie pewne wskazówki bądź upewnić się co do pewnych zasad. To wyjątkowa i pożądana cecha.