Loading
16.00

O produkcie

W książce zamieszczono 48 scenariuszy zajęć i tyle samo towarzyszących im piosenek. Każdy scenariusz dotyczy jednej litery pisanej - małej lub wielkiej. We wszystkich, zgodnie ze schematem zajęć prowadzonych Metodą Dobrego Startu, uwzględniono zajęcia wprowadzające, właściwe i końcowe.
Zapis nutowy piosenek uzupełniono literowymi oznaczeniami akordów, z których mogą skorzystać nauczyciele grający na gitarze. Słowa piosenek podzielono ukośnymi kreskami, które podpowiadają, w jaki sposób należy kreślić literę podczas śpiewania piosenki. W ramce niebieskim drukiem wyróżniono ten fragment tekstu piosenki, który Autorki proponują wykorzystać do ćwiczeń polegających na uczeniu się polisensorycznym oraz do odtwarzania litery z jednoczesnym śpiewaniem piosenki.
Scenariusze zajęć - mimo że opracowane bardzo szczegółowo - są tylko propozycją dla nauczyciela, który najlepiej zna możliwości i potrzeby swoich uczniów.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: METODA Dobrego Startu od piosenki do literki
Oprawa
Oprawa: Miękka
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788371341885
Kod EAN
Kod EAN: 9788371341885
Wydanie
Wydanie: 3
Rok wydania
Rok wydania: 2010
Język
Język: polski
Seria wydawnicza
Seria wydawnicza: Metoda Dobrego Startu
Format
Format: 20.5x29.0cm
Ilość stron
Ilość stron: 114
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny

Opinie i recenzje