Loading
51.32

O produkcie

Honor
Uczciwość
Odwaga
Szacunek
Zdecydowani
Spokój
Dyscyplina
Uprzejmość
Czy te wartości, typowe dla samurajów, mają zastosowanie w zarządzaniu? Reinhard Lindner przedsiębiorca, doradca biznesowy, trener rozwoju osobistego i mistrz karate adaptuje elementy kodeksu samurajów do realiów współczesnego biznesu. Udziela jasnych wskazówek, w jaki sposób z sukcesem podejmować decyzje, negocjować i zarządzać firmą według reguł, których przestrzeganie zapewniało samurajom społeczne uznanie i szacunek.
Jakie jest najistotniejsze przesłanie tej książki? Co chcę wam w niej przekazać? Chodzi przede wszystkim o to, abyście za pomocą narzędzi w niej opisanych rozwinęli w sobie instynkt pozwalający podejmować właściwe decyzje. Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, przedsiębiorstwa potrzebują autentycznych menedżerów, a nie takich, którzy sprawdzają się tylko w dobrych czasach. W cenie jest kadra zarządzająca, która potrafi wyczuć, co może popchnąć przedsiębiorstwo do przodu, i zdecydowanie działać. Właśnie zdecydowanie było tym, co cechowało samurajów i sprawiało, że byli gotowi walczyć o jakąś sprawę, nawet jeśli musieli złożyć w ofierze własne życie.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Menedżer samuraj
Oryginalny tytuł
Oryginalny tytuł: Der Samurai-Manager: Mit Intuition zum Erfolg
Oprawa
Oprawa: Miękka
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788301209483
Kod EAN
Kod EAN: 9788301209483
Wydanie
Wydanie: 2
Rok wydania
Rok wydania: 2020
Język
Język: polski
Format
Format: 14.5x20.5cm
Ilość stron
Ilość stron: 272
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje