Loading
13.97

O produkcie

W tej medytacji odnajdziesz swój pierwotny uśmiech dziecka, związany z autentyczną radością, spontanicznością i otwartością. Może się zdarzyć, że w trakcie medytacji uwolnisz dawno blokowane pokłady energii emocjonalnych i np. zaczniesz płakać. To normalne. Przed Tobą spacer po własnym ciele, podczas którego skontaktujesz sie z każdą częścia swojego ciała dotrzesz do swojego wewnętrznego uśmiechu dziecka uśmiechniesz się całym swoim ciałem prawdopodobnie odblokujesz część tłumionych energii związanych z Twoim wewnętrznym dzieckiem Na Dalekim Wschodzie ta technika medytacji jest stosowana od ponad 2 tys. lat... a u nas, ostatnio, badania naukowe również potwierdziły, że śmiech obniża poziom "hormonu stresu" i wpływa na wzrost produkcji hormonów wzmacniających układ odpornościowy (najbardziej znane są badania neuroimmunologa DrPh Lee S. Berk'a). Jednym słowem: Twój uśmiech, śmiech sam w sobie wzmacnia Twój system immunologiczny. Kroki: 1) znajdź spokojne miejsce, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzać; 2) przyjmij wygodną, najlepiej leżącą pozycję z prostym kręgosłupem; 3) załóż słuchawki i zacznij podążać świadomością po swoim ciele uzdrawiając je uśmiechem. Śmiech dziecka, który słyszysz w nagraniu, otwiera Twoje serce. Powtarzaj tą medytację profilaktycznie, dla zdrowia, albo po prostu dla dobrego samopoczucia i zarażania dobrym nastrojem ludzi dookoła!

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Medytacja Wewnętrznego Uśmiechu
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788361427308
Kod EAN
Kod EAN: 9788361427308
Rok wydania
Rok wydania: 2012
Język
Język: polski
Lektor
Lektor: Pawel R. Stan
Mechanizm DRM
Mechanizm DRM: Watermark
System zabezpieczeń mający przeciwdziałać używaniu danych w formacie elektronicznym w sposób sprzeczny z wolą ich wydawcy.
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje