Loading
13.97

O produkcie

Każdego to spotyka, bo takie po prostu jest Życie. Różnie sobie z tym radzimy. Niektórzy idą na zakupy, inni na dobre jedzenie, jeszcze inni na picie, a niektórzy oczy wypłakują, albo po prostu zamykają się w sobie... Każdy co jakiś czas przeżywa smutek, cierpienie, ma doła... To nic przyjemnego, bo "jesteśmy jakby oderwani od świata. Nie potrafimy obiektywnie, z dystansu spojrzeć na to, co czujemy, a tym samym podsycamy nasz smutek, nasze cierpienie, roztkliwiamy się nad nim i nakręcamy jeszcze bardziej. Nie jest łatwo poradzić sobie z takim uczuciem, gdy w nie popadniemy. Dlatego warto przygotować sobie pewne 'algorytmy postępowania', dzięki którym łatwiej będzie wyjść z tego stanu. Jedno z moich życiowych założeń mówi, że nic nie dzieje się przypadkowo - wszystko ma sens i czemuś służy. Również cierpienie i smutek po coś jest. Po co? Może po to, żeby bardziej doceniać chwile radości, żeby je zauważać... A może dlatego, żeby bardziej skupić się na sobie... a może mniej... Na to pytanie każdy powinien sam sobie odpowiedzieć." Medytacja Ratunkowa jest narzędziem, którego zadaniem jest oczyszczenie świadomości z tego, co przytłacza, co nie pozwala jasno spojrzeć na siebie i świat. Jej celem jest osiągnięcie "spokoju ducha", a więc dobra będzie na czas, gdy przeżywasz: smutek cierpienie poczucie skrzywdzenia stany depresyjne nie możesz zebrać myśli, albo chaotycznie działasz żyjesz w stresie jest Ci źle potrzebujesz więcej Spokoju Ta medytacja nie zmieni Twojej sytuacji. Dzięki tej medytacji zmienisz swój stan emocjonalno-mentalny, a dzięki temu inaczej spojrzysz na sytuację. I to nowe spojrzenie pozwoli Ci zrobić COŚ NOWEGO, co zmieni sytuację, albo pozwoli Ci pogodzić się z tym, na co nie masz wpływu. Czynniki, które wywołują Twój stan są wtórne... w zasadzie to Ty z nich korzystasz, aby wyrazić to, co w sobie nosisz, a co chce się zamanifestować, transformować. Zanim zastosujesz Medytację Ratunkową, "dobrze poczuj swoje uczucie, skup się na nim, bądź jego świadomy lub świadoma w swoim ciele. Nie uciekaj przed nim - spróbuj je wyrazić i poszukać w nim siły i kierunku, w którym masz dalej działać. Moc jest w Tobie, a to uczucie jest częścią Ciebie." Uwagi: Polecam słuchawki i pozycję leżącą. Możesz zasnąć w trakcie medytacji. Pamiętaj, że łatwiej zapobiegać niż leczyć. Koniec medytacji przynosi głęboki spokój, również mentalny - dlatego to dobry czas na znalezienie autentycznej odpowiedzi płynącej z głębi Ciebie (w mniejszym stopniu zafałszowanej przez ego). Możesz więc znaleźć odpowiedź na pytania o sens, o możliwości, o najlepsze rozwiązania, o "następny krok", itp. Jedyne, co masz zrobić, to na końcu medytacji zapytać i pozostawać w stanie spokoju. Gdy masz doła musisz pamiętać, aby użyć nagrania. Razem z nagraniem otrzymujesz plik *pdf z moimi 18 sposobami na to "Jak poradzić sobie z uczuciem smutku, cierpienia..."

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Medytacja Ratunkowa
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788361427865
Kod EAN
Kod EAN: 9788361427865
Rok wydania
Rok wydania: 2013
Język
Język: polski
Lektor
Lektor: Pawel R. Stan
Mechanizm DRM
Mechanizm DRM: Watermark
System zabezpieczeń mający przeciwdziałać używaniu danych w formacie elektronicznym w sposób sprzeczny z wolą ich wydawcy.
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje