Loading
29.49

O produkcie

Podręcznik w komplecie z multipodręcznikiem - cyfrowym podręcznikiem interaktywnym. Multipodręcznik to cyfrowy odpowiednik podręcznika drukowanego, wzbogacony o dodatkowe zadania i materiały. Multipodręczniki GWO są jedynymi w Polsce cyfrowymi interaktywnymi podręcznikami dla uczniów. Pozwalają korzystać z zalet nowych technologii w codziennej nauce. Gwarantują dostęp do wysokiej jakości materiałów na każdym komputerze połączonym z internetem i na dowolnym tablecie z systemem Android (bez połączenia z internetem). Cyfrowy podręcznik to nie tylko bardziej atrakcyjny sposób zdobywania wiedzy, ale i lżejszy plecak! Poza szkołą uczeń może korzystać z multipodręcznika, a w szkole - z podręcznika papierowego (lub też odwrotnie).
Multipodręcznika można używać przez rok od pierwszego uruchomienia. W komplecie znajdują się podręcznik drukowany oraz podręcznik cyfrowy.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Matematyka z Plusem LO kl.1 podręcznik z multipodręcznikiem / Zakres podstawowy
Oprawa
Oprawa: Miękka
Numer dopuszczenia
Numer dopuszczenia: 606/1/2012
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788374202718
Kod EAN
Kod EAN: 9788374202718
Wydanie
Wydanie: 1
Rok wydania
Rok wydania: 2012
Język
Język: polski
Seria wydawnicza
Seria wydawnicza: Matematyka z plusem
Format
Format: 16.5x23.5cm
Ilość stron
Ilość stron: 280
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje