Loading
15.39

O produkcie

Temple Grandin, której cenne obserwacje dotyczące życia z autyzmem oraz świata zwierząt są dobrze znane wielu czytelnikom, tym razem zwraca się do najmłodszych odbiorców. Za pośrednictwem kolorowych, wesołych ilustracji opowiada dzieciom o tym, czym są dobre maniery i dlaczego są takie ważne. Zdaniem Temple maniery mają znaczenie. Ułatwiają wchodzenie w interakcje społeczne, pomagają nam zgodnie żyć ze sobą i wpływają na to, jak postrzegają nas inne osoby. Jak zawsze w jasny i przystępny sposób Temple opowiada o dobrych manierach:
kiedy powiedzieć proszę i dziękuję
jak się właściwie zachowywać przy stole
jak uprzejmie odpowiadać osobom spoza rodziny
i wiele, wiele więcej!
Dzięki Temple Grandin twoje dziecko łatwiej zapamięta, że maniery naprawdę mają ogromne znaczenie! Veronica Zysk jest autorką nagradzanej książki 1001 porad dla rodziców i terapeutów dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera. Od ponad 25 lat pracuje na rzecz osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Mieszka w Karolinie Północnej (USA) ze zwierzakami o imionach Maja i Chai, którym zawdzięcza codzienną inspirację i wiele radości.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Maniery mają znaczenie
Oryginalny tytuł
Oryginalny tytuł: Manners Matter
Oprawa
Oprawa: Miękka
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788377441978
Kod EAN
Kod EAN: 9788377441978
Rok wydania
Rok wydania: 2020
Język
Język: polski
Format
Format: 20.5x25.5cm
Ilość stron
Ilość stron: 44
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje