Loading
26.76

O produkcie

Amy Dorrit, urodzona i wychowana w więzieniu, opiekuje się ojcem osadzonym tam przed laty za długi. Nie zna innego świata, ale staje się w tym ponurym miejscu dobrą duszą, wspierającą wszystkich, z którymi zetknie ją los. Amy zarabia na życie rodziny, szyjąc u pani Clennam, skąpej wdowy, mieszkającej w ponurym domu tylko w towarzystwie dwójki służących.
Zmianę zwiastuje powrót po dwudziestu latach Arthura Clennama, jej jedynego syna, który spędził połowę życia wraz ze swym ojcem w Chinach. Przed śmiercią rodzic starał się przekazać Arthurowi jakąś dręczącą go tajemnicę, która w niespodziewany sposób wydaje się młodemu człowiekowi powiązana z osobą szwaczki.
Poszukiwanie prawdy zaprowadzi Arthura do więzienia Marshalsea, ale też do poznania wielu niezwykłych ludzi. Naprowadzi go też na trop tajemnicyMaleńka Dorrit jest bezsprzecznie jednym z najlepszych dzieł Dickensa, napisanych u szczytu jego możliwości twórczych. George Bernard Shaw nazwał ją arcydziełem wśród arcydzieł.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Maleńka Dorrit audiobook
Oprawa
Oprawa: Miękka
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788381944168
Kod EAN
Kod EAN: 9788381944168
Wydanie
Wydanie: 1
Rok wydania
Rok wydania: 2020
Format
Format: 140 x 125 x 6
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje