Loading
42.44

O produkcie

Miłosne piosenki to znacząca część repertuaru jednej z największych postaci w historii muzyki popularnej, Tiny Turner. Z okazji zbliżającego się Święta Zakochanych, kilkanaście z nich zostało zebranych na płycie pod wymownym tytułem `Love Songs`.
Przez ponad 50 lat wielkiej kariery wiele miłosnych piosenek Tiny, od niedawna obywatelki Szwajcarii, stało się nieśmiertelnymi przebojami. Wystarczy wymienić choćby `What`s Love Got To Do With It`, `Missing You`, `Private Dancer`, `Two People`, `When The Heartache Is Over`, czy `Look Me In The Heart`. Cześć z nich to wzruszające ballady, inne mają w sobie drapieżność i potężny ładunek poprockowej energii, spotęgowanej przez mocny, charakterystycznie brzmiący, zachrypnięty głos Tiny Turner. Wspólną cechą 18 piosenek z albumu jest to, że wszystkich wciąż słucha się fantastycznie. Pomimo tego, że niektóre z utworów powstały parę dekad temu. Przykładowo `River Deep Mountain High`, którą Anna Mae Bullock, jak naprawdę nazywa się artystka, nagrała z pierwszym mężem, Ike`em Turnerem. Fanów ucieszy też zapewne duet Tiny z Rodem Stewartem w przeróbce utworu Marvina Gaye`a `It Takes Two`, który zarejestrowano w 1990 roku. Rok później Amerykanka stała się członkinią Rock And Roll Hall Of Fame.

Utwory

Wybierz płytę, aby wyświetlić utwory
  • Płyta 1


Płyta 1
1. The Best
2. I Don't Wanna Lose You
3. Let's Stay Together
4. What's Love Got To Do With It
5. Missing You
6. Private Dancer
7. Two People
8. Look Me In The Heart
9. Way Of The World
10. Why Must We Wait Until Tonight
11. Falling
12. I Want You Near Me
13. Be Tender With Me Baby
14. Don't Leave Me This Way
15. I Don't Wanna Fight
16. Whatever You Need
17. When The Heartache Is Over
18. River Deep Mountain High - Ike & Tina Turner

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Love Songs
Kod EAN
Kod EAN: 0825646337910
Rok wydania
Rok wydania: 2014
Ilość elementów
Ilość elementów: 1
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje