Loading
212.18

O produkcie

26 sierpnia 2017 Volbeat został pierwszym duńskim zespołem, który wystąpił w charakterze gwiazdy dla wyprzedanej areny Telia Parken. Koncert oglądało ponad 48 tysięcy widzów. Niezapomniany wieczór został uwieczniony na wydawnictwie zatytułowanym "Let's Boogie! Live From Telia Parken".
Występ w Telia Parken w charakterze gwiazdy był dla nas spełnieniem marzeń. Jesteśmy zaszczyceni, że tak wielu członków rodziny Volbeat pojawiło się tego wieczoru na koncercie, by świętować razem z nami. Cieszymy się, że teraz możemy podzielić się zapisem tego wyjątkowego wydarzenia z kolejnymi słuchaczami.
Na "Let's Boogie! Live From Telia Parken" trafiło 26 utworów, w tym m.in. "Still Counting", "For Evigt", "The Devil's Bleeding Crown" czy "A Warrior's Call". Pełna tracklista poniżej. Specjalni goście na płycie to Lars Ulrich, Mille Petrozza, Johan Olsen, Mark "Barney" Greenway", Mikkel Kessler i Danko Jones.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: LET'S BOOGIE! 3LP LTD.
Kod EAN
Kod EAN: 0602567864615
Rok wydania
Rok wydania: 2018
Ilość elementów
Ilość elementów: 3
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje