Loading
18.24

O produkcie

Symulator Transportu Ciężkiego jest, jak sama nazwa wskazuje, produkcją umożliwiającą pokierowanie rozmaitymi maszynami charakteryzującymi się ogromnymi rozmiarami. Jako kierowca ciężarówki będziemy zatem odwiedzać kolejne miejsca, do których postaramy się dostarczyć otrzymany towar. Symulator Transportu Ciężkiego to jednak nie sama jazda. Przed wyruszeniem w podróż ustalimy jej przebieg. Zaplanowanie podróży ma kluczowe znaczenie, więc warto poświęcić chwilę, by nie nadłożyć drogi i docierać do kolejnych celów w odpowiedniej kolejności. Co nas może zaskoczyć na trasie? Tak, jak w prawdziwym życiu: zmienne warunki pogodowe i różne nieprzewidziane sytuacje. Na potrzeby Symulatora Transportu Ciężkiego do wirtualnego świata przeniesiono wiele zróżnicowanych samochodów ciężarowych i zadbano o ich wierne odwzorowanie. Gra posiada całkowicie trójwymiarową grafikę oraz cykl dobowy.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: KS Symulator Transportu Ciężkiego
Kod EAN
Kod EAN: 5907577278724
Klasyfikacja wiekowa
Klasyfikacja wiekowa: Od lat 3
Program przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych. Pojawiająca się w nim przemoc ma kreskówkowy charakter, nie występują w niej dźwięki i obrazy mogące przestraszyć dziecko, jak również wulgaryzmy, nagość czy odniesienia do czynności seksualnych.
Rok wydania
Rok wydania: 2013
Język
Język: Polska - kinowa
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje