Loading
18.68

O produkcie

W tej grze będziesz miał okazję przenieść się na Czerwoną Planetę, by tam pokierować marsjańskim łazikiem, zwiedzić marsjańskie krajobrazy. Zapoznasz się także z wieloma interesującymi informacjami na temat Marsa, dzięki zawartej encyklopedii, w skład której wchodzi również historia podboju planety. Symulator Misji na Marsa to jednak nie tylko podróże łazikiem marsjańskim po powierzchni Czerwonej Planety. W trakcie rozgrywki doświadczysz wstrząsów sejsmicznych oraz będziesz zmagał się z burzą piaskową. Gra umożliwi Ci fotografowanie odwiedzanych miejsc, zbieranie próbek skał. W Twoim ekwipunku znajdą się specjalne szczypce, wiertła, sejsmograf oraz kamera.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: KS Symulator Misji na Marsa
Kod EAN
Kod EAN: 5907577278731
Klasyfikacja wiekowa
Klasyfikacja wiekowa: Od lat 3
Program przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych. Pojawiająca się w nim przemoc ma kreskówkowy charakter, nie występują w niej dźwięki i obrazy mogące przestraszyć dziecko, jak również wulgaryzmy, nagość czy odniesienia do czynności seksualnych.
Rok wydania
Rok wydania: 2013
Język
Język: Polska - kinowa
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje