Loading
10.95

O produkcie

Symulator Budowy Mostów sprawdzi Cię w roli inżyniera konstruktora zajmującego się na co dzień tworzeniu zaawansowanych mostów. Zanim jednak przystąpisz do postawienia konstrukcji, będziesz musiał przygotować odpowiedni plan. Kiedy ten już będzie gotowy, wybierzesz materiały niezbędne do wybudowania mostu, takie jak stal i żelazo, a także skorzystać z rozporów hydraulicznych i stalowych lin, które często okażą się niezbędne przy tworzeniu potężnych mostów. Symulator Budowy Mostów to jednak nie tylko samo tworzenie konstrukcji. Po ukończeniu prac musisz jeszcze otrzymasz specjalny certyfikat, który zostanie nadany (lub nie) po przeprowadzeniu testu wytrzymałościowego. Wszystko musi być bowiem dopięte na ostatni guzik, by most się nie zawalił podczas codziennego użytkowania przez ludzi. Poszczególne zadania, jakie przyjdzie nam wykonywać w Symulator Budowy Mostów, rozgrywać się będą w trójwymiarowym świecie przy zmiennych warunkach pogodowych.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: KS Symulator Budowy Mostów
Kod EAN
Kod EAN: 5907577278649
Klasyfikacja wiekowa
Klasyfikacja wiekowa: Od lat 3
Program przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych. Pojawiająca się w nim przemoc ma kreskówkowy charakter, nie występują w niej dźwięki i obrazy mogące przestraszyć dziecko, jak również wulgaryzmy, nagość czy odniesienia do czynności seksualnych.
Rok wydania
Rok wydania: 2013
Język
Język: Polska - kinowa
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje