Loading
16.84

O produkcie

Osoby, które narzekają na jakość polskich dróg, mogą od teraz - przynajmniej wirtualnie - wziąć sprawy w swoje ręce dzięki grze Symulator Robót Drogowych. Początkowo jesteśmy jedynie kierowcą maszyny budowlanej, ale jeśli będziemy sumiennie wykonywać powierzone nam obowiązki, to - kto wie - być może z czasem staniemy się szefem robót drogowych. Symulator Robót Drogowych oferuje możliwość budowania dróg i autostrad za pomocą koparek, walców, ubijaków, wywrotek i innych potężnych maszyn. Poszczególne misje, które przyjdzie nam wykonywać, rozgrywają się w dzień i w nocy, w różnych warunkach pogodowych.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: KS Robót Drogowych
Kod EAN
Kod EAN: 5907577278694
Klasyfikacja wiekowa
Klasyfikacja wiekowa: Od lat 3
Program przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych. Pojawiająca się w nim przemoc ma kreskówkowy charakter, nie występują w niej dźwięki i obrazy mogące przestraszyć dziecko, jak również wulgaryzmy, nagość czy odniesienia do czynności seksualnych.
Rok wydania
Rok wydania: 2013
Język
Język: Polska - kinowa
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje