Loading
14.64

O produkcie

Symulator Robót Górniczych to dzieło studia UIG specjalizującego się w symulatorach. Gra zawiera rozbudowany tryb kariery, w którym wcielisz się w szefa robót górniczych. Do obowiązków takiej osoby należy planowanie prac wiertniczych. Trzeba więc najpierw podłożyć ładunek wybuchowy a następnie użyć buldożerów i wierteł górniczych. Akcja Symulator Robót Górniczych rozgrywa się w wielu zróżnicowanych lokacjach, za dnia oraz w nocy, w zmiennych warunkach atmosferycznych. Na ekranie możemy zaobserwować wiernie odwzorowane maszyny. Warto dodać, że twórcy zaimplementowali intuicyjny system sterowania i przejrzysty interfejs.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: KS Prac Górniczych
Kod EAN
Kod EAN: 5907577278670
Klasyfikacja wiekowa
Klasyfikacja wiekowa: Od lat 3
Program przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych. Pojawiająca się w nim przemoc ma kreskówkowy charakter, nie występują w niej dźwięki i obrazy mogące przestraszyć dziecko, jak również wulgaryzmy, nagość czy odniesienia do czynności seksualnych.
Rok wydania
Rok wydania: 2013
Język
Język: Polska - kinowa
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje