Loading
25.42

O produkcie

Rzecz dla osób interesujących się polityką, ale i dla tych, którzy o kulisach rządzenia wiedzą niewiele.
Zbiór felietonów jednego z najbardziej rozpoznawalnych adwokatów w Polsce, Romana Giertycha, pod przewrotnym tytułem "Kronika podłej zmiany".
W swojej najnowszej publikacji zatytułowanej "Kronika podłej zmiany" Roman Giertych komentuje polityczne wydarzenia ostatniego roku, nie pomijając największych afer, jakie wybuchły w ostatnich czasach wokół rządu Prawa i Sprawiedliwości. Książka jest zbiorem felietonów, ale także listów i satyrycznych komentarzy pisanych przez jednego z najbardziej rozpoznawalnych obecnie mecenasów.
Autor wiele miejsca poświęca najświeższym skandalom wokół ludzi z obozu władzy. Wykorzystuje swoją wiedzę prawniczą, by ukazać kulisy wielu kontrowersyjnych działań rządzących i podejmowanych przez nich decyzji. Jest bezlitosny wobec funkcjonariuszy partyjnych, obnaża obłudę polityki informacyjnej PiS, a czyni to w sposób niezwykle sprawny i inteligentny. Korzystając ze swojej przeszłości politycznej z dużym znawstwem analizuje procesy zachodzące na scenie politycznej, wskazując przy tym źródła sukcesów, ale i porażek kluczowych osób w państwie.
Roman Giertych pisze z humorem i ironią, podsumowując: "Zmiana, która dla wielu Polaków miała być zmianą na lepsze, stała się zmianą na podłe i fakt ten nie może pozostać bez komentarza!". Skłania przy tym czytelników do głębszej refleksji o współczesnej Polsce.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Kronika podłej zmiany
Oprawa
Oprawa: Miękka
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788394956127
Kod EAN
Kod EAN: 9788394956127
Wydanie
Wydanie: 1
Rok wydania
Rok wydania: 2019
Format
Format: 165 x 235 x 10
Ilość stron
Ilość stron: 160
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje