Loading
44.65

O produkcie

Większość osób to dożywotnie i bierne ofiary przekonań oraz iluzjoniści, żyjący fikcją a nie rzeczywistością. Kurs "Kodowanie umysłu na sukces" to wytyczający nowe szlaki trening głębokiej przemiany wewnętrznej. Kolejne bezkonkurencyjne szkolenie Sławka Lutra, skuteczne i innowacyjne, dzięki któremu osoba potrzebująca radykalnie wznieść swoje życie na wyższy poziom, otrzymuje konkretne prowadzenie od A do Z podczas procesu transformacji. To najskuteczniejszy trening kodujący umysł człowieka na nowo, instalujący produktywniejsze przekonania, konkretne techniki myślenia i działania, powodujące natychmiastowe zmiany w życiu prywatnym i zawodowym. Trening naucza jak działają obszary mózgu odpowiedzialne za zachowanie, emocje, nastawienie, motywację, pewność siebie, oraz co te obszary mózgu programuje i koduje. Program treningowy krok po kroku instaluje przekonania sukcesu w obszarze lingwistycznym oraz obszarze tego co mózg widzi i jak odbiera świat. Po odbyciu całego szkolenia uczestnik: • Zrozumie pracę mózgu i jego wpływ na zachowanie człowieka • Przedefiniuje obraz samego siebie ( wizerunek własny) na zdrowy i pozytywny • Zaprogramuje na nowo lingwistykę pewności siebie, poczucia własnej wartości, , wiary w siebie • Zaprogramuje nowy system przekonań odnoście siebie, obszaru rodziny, finansów, spokoju i relaksu, relacji interpersonalnych • Zbuduje nowe, pozytywne nastawienie do siebie, świata oraz życia • Zbuduje trwałą motywację i wyznaczy cele • Zdobędzie wyśmienite, nowe spojrzenie na siebie i świat, aby zacząć wymarzone życie. Kurs łączy w sobie naukę oraz prostotę, dzięki temu każdy człowiek przyswoi całą wiedzę łatwo i szybko ją zastosuje natychmiast po ukończeniu każdego modułu szkoleniowego. Jeżeli szukasz najskuteczniejszych technik zmiany osobistej, głębokiej i skutecznej, pragniesz przejść prawdziwą i ostateczną transformację w rozwoju osobistym, dzięki której zaczniesz nowe szczęśliwsze i obfitsze życie, zainwestuj w ten kurs teraz i ciesz się wolnością emocjonalną, finansową, oraz świetnym codziennym nastrojem. Poznaj przełomowe, profesjonalne szkolenie rozwoju osobistego i skutecznie pokonaj wewnętrzne bariery.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Kodowanie umysłu na sukces - czyli jak zaprogramować się na nowo
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788394617103
Kod EAN
Kod EAN: 9788394617103
Wydanie
Wydanie: 1
Rok wydania
Rok wydania: 2017
Język
Język: polski
Lektor
Lektor: Sławomir Luter
Mechanizm DRM
Mechanizm DRM: Watermark
System zabezpieczeń mający przeciwdziałać używaniu danych w formacie elektronicznym w sposób sprzeczny z wolą ich wydawcy.
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje