Loading
84.28

O produkcie

Emika to brytyjska kompozytorka i producentka. Współpracowała z legendarną wytwórnią Ninja Tune, w kórej ukazały się długogrające albumy "Emika" (2010) oraz "DVA" (2013). W 2014 roku artystka powołała do życia własne wydawnictwo, nakładem którego światło dzienne ujrzy jej najnowszy materiał "Klavirni".
"Klavirni" to oparty na improwizacji fortepianowy pamiętnik- niezwykle osobisty, poruszający i piękny. Skomponowany, wyprodukowany i wydany przez artystkę.
To album, który delikatnie przedostaje się do wnętrza słuchacza, nie wymaga od niego niepotrzebnego wysiłku. Dostarcza osobistego, surowego i niewygładzonego wglądu w czystą esencję artystycznych działań, ale wskazując też na to, że stoi za tym indywidualny człowiek.
"Przez kilka tygodni na przełomie 2013 i 2014 mieszkałam w domu moich rodziców w Milton Keynes. Znajduje się tam fortepian z mojego dzieciństwa, ten na którym ćwiczyłam do wszystkich egzaminów. Ten fortepian to najważniejszy instrument w całym moim życiu." - Emika.

Wykonawca: EMIKA, Wydawca: EMIKA RECORDS, Gatunek: KLASYKA/MODERN, Rodzaj wydania: REPRESS, Rok wydania: 2020, Dźwięk: STEREO, Kolor: RED, Nagrane strony: 2, Rozmiar: 12", Prędkość: 33 1/3 RPM, Gramatura: 180 GRAM / 12", Kraj: Zagraniczna

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Klavirni Red Vinyl
Kod EAN
Kod EAN: 0666000001753
Rok wydania
Rok wydania: 2020
Ilość elementów
Ilość elementów: 1
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje