Loading
26.85
1

O produkcie

Wade pasjonuje się astronomią, kocha zagadki i marzy o przygodach. Teraz ma szansę zrealizować te marzenia. Wraz z przyjaciółmi poszukuje Dziedzictwa Kopernika dwunastu artefaktów o wyjątkowej mocy, które mogą zmienić losy świata. Ten, kto je zdobędzie, zyska nieograniczoną władzę.
Po odnalezieniu pierwszego magicznego kamienia Wade, Darell, Lily i Becca są pełni optymizmu i wierzą w powodzenie misji. Coraz szybciej i sprawniej odnajdują prowadzące do celu wskazówki. Jednak ci, którzy chcą im przeszkodzić, nie cofną się przed najgorszym. Gdy przegrywają wyścig po magiczny kamień, porywają matkę Darella i Wade'a.
Rozpoczyna się niebezpieczna gra o kolejny artefakt, ale też o życie ukochanej osoby.
Dziedzictwo Kopernika to seria książek przygodowych o przyjaciołach, którzy wyruszają w pełną niebezpieczeństw i zagadek podróż. Wyde, Darell, Lily i Becca, aby ocalić świat, muszą jako pierwsi odnaleźć tytułowe Dziedzictwo i jego dwanaście artefaktów.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Klątwa węża Dziedzictwo Kopernika
Oprawa
Oprawa: Miękka
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788327643933
Kod EAN
Kod EAN: 9788327643933
Wydanie
Wydanie: 1
Rok wydania
Rok wydania: 2019
Język
Język: angielski
Seria wydawnicza
Seria wydawnicza: Dziedzictwo kopernika
Format
Format: 14.5x21.5cm
Ilość stron
Ilość stron: 400
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje