Loading
20.39

O produkcie

Gra rozwijająca pamięć i dziecięce zainteresowania
Memory Na wsi to prosta i wciągająca gra dla przedszkolaków, ćwicząca pamięć i spostrzegawczość, a przy tym rozwijająca wiedzę o świecie i dziecięce zainteresowania.
Dzięki regularnym ćwiczeniom pamięci dzieci na dłużej zapamiętują ciekawostki związane z interesującym je tematem, stając się specjalistami w ulubionej dziedzinie , a także lepiej radzą sobie z rozumieniem tekstów oraz szybciej opanowują nowe umiejętności, np. potrafią zastosować działania matematyczne przy rozwiązywaniu codziennych problemów.
Skuteczny trening pamięci, koncentracji i spostrzegawczości
Gra Memory Na wsi polega na zapamiętaniu ułożenia zakrytych kart i znalezieniu jak najwięcej par. W zestawie znajdują się 24 karty, na których przedstawiono wiejski krajobraz, maszyny i zwierzęta.
Kolorowe ilustracje Gabrieli Bieniek-Zaremby prezentują 12 różnorodnych scenek rodzajowych, m.in. kombajn w czasie żniw, rolnika podczas prac ogrodowych oraz krowę na pastwisku. Jednak obrazki nie są identyczne. Dzięki subtelnym różnicom mały gracz uczy się rozpoznawać te same obiekty w różnym, choć podobnym kontekście. Na dodatkowym kafelku znajdują się główne elementy kart z podpisami.
Karty do gry zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.
Rozwój: pamięć, koncentracja, poznawanie świata, spostrzegawczość
W serii również
Memory Ocean 3+
Memory Dinozury 3+
Memory Pojazdy 3+

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Kapitan Nauka Memory Na wsi 3+
Oprawa
Oprawa: Zintegrowana
Kod ISBN
Kod ISBN: 5907608646652
Kod EAN
Kod EAN: 5907608646652
Rok wydania
Rok wydania: 2019
Seria wydawnicza
Seria wydawnicza: Kapitan nauka
Format
Format: 160 x 190 x 60
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje