Loading
14.25

O produkcie

Akcja powieści ma miejsce we Wrocławiu w latach 70. XX wieku. W Szkole Oficerów Rezerwy pojawiają się dwaj rekruci, którzy bezkompromisowo znoszą panujący w placówce wojskowy porządek. Sceny komiczne łączą się tu z fantastycznymi - dowódcy, wykładowcy, a wreszcie tytułowy kapitan nie mają szans z tajemniczymi wyzwaniami, jakich nie szczędzą im szeregowi. Marek Ławrynowicz - pisarz, poeta, autor scenariuszy filmowych i zdobywca Nagrody Fundacji "Wyzwania", nagrody na festiwalu "Dwa Teatry" za słuchowisko "Ameryka wkracza do Malinówki" (2002), wyróżnienia Biblioteki Raczyńskich (powieść "Diabeł na dzwonnicy"). Członek Stowarzyszenia Pisarzy Polskich, redaktor naczelny kwartalnika literackiego "Wyspa" (2007-2008).

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Kapitan Car
Kod ISBN
Kod ISBN: 978-87-26-81512-2
Kod EAN
Kod EAN: 9788726815122
Rok wydania
Rok wydania: 2021
Język
Język: polski
Mechanizm DRM
Mechanizm DRM: Watermark
System zabezpieczeń mający przeciwdziałać używaniu danych w formacie elektronicznym w sposób sprzeczny z wolą ich wydawcy.
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje