Loading
24.28

O produkcie

Rutynie i nudzie mówimy stanowcze NIE!
Niecodzienny codziennik z najładniejszym Ptaszkiem w sieci. Ptaszek Staszek zadba o to, aby każdy dzień był epicki.
Wyobraź sobie, że zabierasz go na nudne spotkanie i pokazujesz wszystkim Ptaszka bezcenne! Jeśli jesteś zorientowany w temacie, podoba ci się ten rodzaj humoru i prosta kreska, to ten kalendarz jest idalny dla ciebie.
Weź go i nie spieprz sobie życia, a przynajmniej roku 2020. Sąsiad Staszka nie wziął i do 2045 roku będzie spłacał chwilówkę.
Jeśli jakimś dziwnym trafem nie znasz jeszcze tego komiksu internetowego, to po pierwsze dużo straciłeś, a po drugie stracisz jeszcze więcej, nie obserwując go w internecie (na pewno znajdziesz, to łatwe).
W środku znajdziesz, wiadomo: dni tygodnia, ważne święta, miejsca na notatki i przemyślenia, kawałek miejsca na bazgroły, na planach zawładnięcia wszechświatem kończąc. Wszystko okraszone obrazkami z Ptaszkiem Staszkiem, jak ziemniaki boczkiem i cebulką. Jednym słowem pycha, chociaż ostatecznie dla vegeloversów może być bez boczku. No, można jeszcze wklejać zdjęcia, ale to jak kto woli.
Tylko czy można wierzyć na słowo? Oczywiście, że nie, więc musisz koniecznie sprawdzić sam. Pamiętaj, że bez uśmiechu ten rok będzie stracony. Nie spieprz tego!
Produkt niepasteryzowany.
Po otwarciu przechowywać przy sobie.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Kalendarz 2020 Ptaszek Staszek
Oprawa
Oprawa: Miękka
Kod ISBN
Kod ISBN: 5907622655500
Kod EAN
Kod EAN: 5907622655500
Rok wydania
Rok wydania: 2019
Język
Język: polski
Seria wydawnicza
Seria wydawnicza: Ptaszek staszek
Format
Format: 14.5x20.5cm
Ilość stron
Ilość stron: 328
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje