Loading
75.05

O produkcie

Jeśli zapomnieliście o tym, co Was połączyło, najwyższy czas sobie o tym przypomnieć. Pomoże Wam w tym podręcznik "Jak w 21 dni naprawić związek". Co znajdziecie w podręczniku "Jak w 21 dni naprawić związek" Jeśli zależy Wam na naprawie związku, ważne jest Wasze wspólne zaangażowanie i zaufanie do mnie jako eksperta. Wykonujcie więc po kolei poszczególne zadania, ale uwaga - nie musicie wykonywać ich codziennie! To od Was zależy, w jakim tempie będziecie wykonywać poszczególne kroki. Czego się nauczycie: jak oczyścić niezdrową atmosferę, jak doceniać partnera, prawić mu komplementy, rozmawiać ze sobą nie tylko o codziennych sprawach, jak sprawić przyjemność ukochanej osobie, dbać o relację każdego dnia, nie tylko od święta. Co zyskacie: mnóstwo porad i wskazówek na to, w jaki sposób podtrzymać temperaturę związku, pyszne przepisy na romantyczną kolację, pomysły na randki, uczucie, które rozpali się w Was na nowo. W podręczniku znajdziecie przepyszne przepisy od dietetyczki Ewy Eljasińkiej, która opowiada również o przyprawach i afrodyzjakach, które Was rozpalą do czerwoności! Wybierzcie opcję idealną dla siebie!* Podręcznik "Jak w 21 dni naprawić związek" to 143 strony w formacie A4 wypełnione poradami zebranymi podczas mojej wieloletniej pracy, ćwiczeniami i kartami pracy. *Podręcznik możecie kupić w wersji papierowej i w wersji elektronicznej. Przewagą podręcznika w wersji papierowej jest to, że znajdziecie w nim karty pracy, które możecie wyciąć, a kupując e-book, musicie wydrukować je samodzielnie.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Jak w 21 dni naprawić związek
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788394863159
Kod EAN
Kod EAN: 9788394863159
Wydanie
Wydanie: 1
Rok wydania
Rok wydania: 2021
Język
Język: polski
Mechanizm DRM
Mechanizm DRM: Watermark
System zabezpieczeń mający przeciwdziałać używaniu danych w formacie elektronicznym w sposób sprzeczny z wolą ich wydawcy.
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje