27.31

O produkcie

"Zginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Sprawców nie ustalono". Taki komentarz usłyszeliśmy przy wielu tajemniczych zgonach wysokich urzędników państwowych, polityków i osób publicznych we współczesnej wolnej Polsce. Czy tajne służby mogły brać udział w tych "nieszczęśliwych wypadkach"? Czy są w naszym kraju ludzie, którzy działają ponad prawem?
Dorota Kania, dziennikarka śledcza i autorka bestsellerowych książek "Cień tajnych służb" oraz "Resortowe dzieci", poszukuje odpowiedzi na te pytania w najnowszej książce "Gry tajnych dłużb".
Książka zawiera wiele sensacyjnych materiałów, które rzucają nowe światło na zakulisową działalność tajnych służb. Znajdziemy tu niepublikowane do tej pory dokumenty operacyjne. W każdej historii pojawiają się osoby, które zginęły w dziwnych okolicznościach lub zostały zamordowane, a sprawców nie ustalono (m. in. niewyjaśniona śmierć Jacka Bartosiaka - sekretarza polskiej ambasady w Bejrucie i funkcjonariusza SB, znającego tajne operacje na Bliskim Wschodzie; Waleriana Pańki - prezesa NIK, który zginął w wypadku samochodowym zaraz po tym, jak wyszła na jaw afera FOZZ; gen. Jerzego Fonkowicza - funkcjonariusza Informacji Wojskowej, później LWP, bliskiego współpracownika Jaroszewicza - zginął w bardzo podobny sposób; czy też Tadeusza Stecia - przewodnika sudeckiego, który został zamordowany przez nieznanych sprawców, a razem z Jaroszewiczem i Fonkowiczem dotarł do tajnego niemieckiego archiwum).

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Gry tajnych służb
Oprawa
Oprawa: Miękka
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788380430006
Kod EAN
Kod EAN: 9788380430006
Wydanie
Wydanie: 1
Rok wydania
Rok wydania: 2015
Język
Język: polski
Format
Format: 14.0x20.0cm
Ilość stron
Ilość stron: 350
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!