Loading
59.00

O produkcie

Doskonałej jakości płyn do prania Performance Wash marki Granger's. Zamknięty w ekonomicznej, litrowej butelce. Preparat do czyszczenia wszelkiego typu odzieży turystycznej, jak: kurtki, polary, windstoppery, spodnie narciarskie, spodnie i koszule trekkingowe, bielizna termiczna, czapki, rękawice, ręczniki szybkoschnące itp.)Uniwersalny płyn do prania odzieży turystycznej i sportowej.Usuwa zabrudzenia i nieprzyjemne zapachy.
Użyty do pielęgnacji ubrań, przywraca im pierwotne właściwości: świeży wygląd, oddychalność i termoizolacyjność. Jest skuteczny już przy niskiej temperaturze prania - od 30˚C. Prawidłowo wykonana impregnacja powierzchniowa odzieży sportowej DWR wytrzymuje do 10 prań, jeśli użyjesz płynu Granger's. Uwaga! Pranie w nieznacznym stopniu, z czasem, zmniejsza odporność tkanin na przemakanie.
 Powyżej 10 prań, warto nałożyć na specjalistyczną odzież impregnat Performance Proofer. Pojemność 1 litr Jedna nakrętka pozwala na wypranie jednej kurtki lub dwóch sztuk bielizny. Cechy: skutecznie i dokładnie oczyszcza odzież, pielęgnuje tkaniny pokryciowe i ociepliny eliminuje nieprzyjemne zapachy przywraca ubraniom ich oddychalność, puszystość i ładny wygląd poprawia właściwości termoizolacyjne np. kurtek narciarskich, polarów, windstopperów i innej specjalistycznej odzieży turystycznej i sportowej do 10 prań nie powoduje konieczności powtórzenia impregnacji DWR jest energooszczędny - skutecznie działa już przy 30˚C Sposób użycia: 1. Zapnij wszystkie guziki, napy, zamki, rzepy i przewiń ubranie na lewą stronę przed włożeniem do pralki. 2. Potrząśnij butelką i wlej odpowiednią ilość środka do szuflady pralki lub do kulki dozującej (niezbędna ilość płynu podana jest na butelce). 3. Ustaw pralkę na cykl: pranie delikatne, 30˚C (w temperaturze dopuszczalnej wg. producenta odzieży) i płukanie. 4. Jeżeli metka na ubraniu na to pozwala, możesz użyć suszarki bębnowej. To ważne! Środki i płyny do prania używane zwykle w gospodarstwach domowych zawierają chemikalia, mydła i detergenty, które mogą usuwać fabryczne powleczenie DWR (impregnację powierzchniową) z tkanin. Produkty Granger's posiadają specjalną formułę, dzięki której współdziałają z impregnatami. Pranie w płynie Granger's pomaga przywrócić odzieży sportowej jej pierwotne, techniczne właściwości. Shoe & Boot Foaming Cleaner to pianka do czyszczenia obuwia,która nie wymaga użycia wody. Shoe & Boot Foaming Cleaner to pianka do czyszczenia obuwia,która nie wymaga użycia wody.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: GRANGER'S Środek do prania PERFORMANCE WASH 1L
Kod EAN
Kod EAN: 0799756005895
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje