Loading
56.05

O produkcie

Nowe, piąte wydanie znanego podręcznika, w którym czytelnik znajdzie: uaktualnione dane dotyczące nazewnictwa jednostek tektonicznych oraz wydzieleń stratygraficznych, najnowsze informacje na temat budowy geologicznej wszystkich jednostek tektonicznych Polski, wynikające z postępu w rozpoznaniu budowy geologicznej tych jednostek; nowe wiadomości na temat kratonu wschodnioeuropejskiego; duże zmiany dotyczą podłoża platformy paleozoicznej zachodniej i środkowej Europy, zwłaszcza Górnego Śląska oraz Małopolski, utworów permskich Niżu Polskiego oraz Tatr; są także informacje dotyczące występowania gazu ziemnego w złożach niekonwencjonalnych, tzw. gazu łupkowego, a także odkrytych niedawno złóż węglowodorów w innych regionach Polski. Uaktualniona jest tabela stratygraficzna przygotowana na podstawie Międzynarodowej Tabeli Stratygraficznej z 2012 r.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Geologia Polski
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788301178031
Kod EAN
Kod EAN: 9788301178031
Wydanie
Wydanie: 5
Rok wydania
Rok wydania: 2014
Język
Język: polski
Mechanizm DRM
Mechanizm DRM: Watermark
System zabezpieczeń mający przeciwdziałać używaniu danych w formacie elektronicznym w sposób sprzeczny z wolą ich wydawcy.
ISBN alternatywnego wydania
ISBN alternatywnego wydania: 9788301178031
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje