Loading
11.09

O produkcie

Pewnego razu w Rzymie
Zobacz najbardziej niezwykłą komedię romantyczną roku, która pozwoli Ci poczuć prawdziwą magię Rzymu. Tam wszystko może się zdarzyć! Niemająca dotąd szczęścia w miłości Beth, odnosząca sukcesy kuratorka z Nowego Jorku, jedzie do Rzymu na ślub siostry. Na miejscu zakochuje się w jednym z gości, uroczym reporterze Nicku, wydaje się jednak, że jej zauroczenie pozostaje nieodwzajemnione. W akcie buntu rozczarowana Beth wyjmuje monety z rzymskiej fontanny miłości, nie zdając sobie sprawy z magicznych skutków swojego czynu. Wkrótce z zaskoczeniem zauważa, że zaczęła wzbudzać namiętne uczucia w coraz większej liczbie przezabawnych i zdecydowanie nieodpowiednich zalotników.

Książę Persji: Piaski czasu
Wybierz się w niesamowitą podróż do mistycznej Persji i przeżyj przygodę wśród gorących piasków pustyni! Niepokorny książę Dastan i piękna księżniczka Tamina łączą swe siły, aby strzec tajemnicy magicznego sztyletu, który pozwala cofnąć czas i tym samym daje właścicielowi władzę nad światem.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Film PAK Pewnego razu w Rzymie +
Kod EAN
Kod EAN: 5907610741239
Rok wydania
Rok wydania: 2012
Napisy
Napisy: polskie
Dźwięk
Dźwięk: Dolby Digital 5.1 angielski, Dolby Digital 5.1 polski
Format obrazu
Format obrazu: 16:9, 2,40:1
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje