24.12

O produkcie

Feblik - najnowsza książka Małgorzaty Musierowicz - to ciąg dalszy bestsellerowej Wnuczki do orzechów. W tamtej książce poznaliśmy przygody kolejnego pokolenia rodziny Borejków - syna energicznej Idy. W tej, Musierowicz przybliży nam przełomowe wydarzenia życia Ignacego Grzegorza, syna Gabrysi.
Humor, dobra energia, radość życia i ciepło - znajome postacie i zaskakujące wydarzenia! - jednym słowem: Jeżycjada! - Tom 21!
Po książki Małgorzaty Musierowicz powienien sięgnąć każdy, kto chce odpocząć od szybkiego świata, w którym "mieć" jest ważniejsze niż "być". Bohaterowie świata Jeżycjady są nieco anachroniczni, ale w dobrym znaczeniu tego słowa. Potrafią cieszyć się drobnymi rzeczami, nie zawsze się spieszą i nie są non stop dostępni pod telefonem z włączonym Facebookiem.
Borejkowie stanowią rodzinę, którą bardzo przyjemnie się "podgląda". Mają dla siebie czas, rozmawiają ze sobą.
Podobała Ci się Wnuczka do orzechów? Przeczytaj Feblika!
Tych, którzy nie znają Wnuczki do orzechów zapraszam do przeczytania krótkiej recenzji tej książki:

Kolejna ciepła i mądra powieść z cyklu "Jeżycjada" autorstwa Małgorzaty Musierowicz. Wnuczka do orzechów to historia, której znaczną część zdradza lakoniczny opis dostarczony przez wydawcę. Pewna ognistowłosa, znana z poprzednich części "Jeżycjady", bohaterka, na skutek chęci ochłonięcia po urządzonej awanturze, ewakuuje się w kierunku równin, dolin i lasów. Niestety napotkawszy na swej drodze uszkodzony mostek, rudowłosa przeżyje twarde i bolesne zderzenie z rzeczywistością

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Feblik
Oprawa
Oprawa: Miękka
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788362199754
Kod EAN
Kod EAN: 9788362199754
Wydanie
Wydanie: 1
Rok wydania
Rok wydania: 2015
Język
Język: polski
Seria wydawnicza
Seria wydawnicza: Jeżycjada
Format
Format: 14.5x21.0cm
Ilość stron
Ilość stron: 264
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje