Loading
158.00

O produkcie

F1 2009 na konsole PSP pozwala graczom w każdym wieku poczuć się tak blisko toru wyścigowego jak nigdy wcześniej. Do wyboru wszystkie odcinki dróg oraz kierowcy z aktualnego sezonu Formuły 1 - gracz przejmuje kierownicę, by zostać zwycięzcą ekstraklasy i mistrzostw świata. Pasjonaci wyścigów mogą nareszcie wziąć sprawy w swoje rece, wcielić się w rolę kierowcy F1 i zwyciężyć w ekstraklasie sportów motorowych. F1 2009 dla konsoli PSP jest jedyną oficjalnie licencjonową przez FIA grą Formuły 1. Gracz jest tutaj centralną postacią i będzie miał okazję wykazać się umiejętnościami nie tylko na oficjalnych trasach wyścigowych sezonu, ale także w licznych wyzwaniach poza oficjalnymi zmaganiami. Gra skupia się na rozgrywce wieloosobowej, która zapewni wiele godzin emocjonującej zabawy. Wersja na PSP umożliwia granie w trybie wieloosobowym dzięki funkcji WLAN.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: F1 2009
Kod EAN
Kod EAN: 5024866342147
Klasyfikacja wiekowa
Klasyfikacja wiekowa: Od lat 3
Program przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych. Pojawiająca się w nim przemoc ma kreskówkowy charakter, nie występują w niej dźwięki i obrazy mogące przestraszyć dziecko, jak również wulgaryzmy, nagość czy odniesienia do czynności seksualnych.
Rok wydania
Rok wydania: 2009
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje