Loading
27.55

O produkcie

Masz przed sobą zestaw nagrań wchodzących w skład "eL System - Antystres", a dobranych pod kątem poradzenia sobie ze stresem przed samym egzaminem. Ta oferta skierowana jest do Ciebie, jeśli nie rozpoczynałeś lub nie rozpoczynałaś nauki jazdy z "eL System - Antystres" czujesz niepokój przed egzaminem chcesz zwiększyć swoją psychiczną odporność na egzaminie praktycznym na prawo jazdy W zestawie znajdziesz Mp3: "Jazda z Egzaminatorem", "Oczekiwanie na Egzamin" i "Afirmacje na Prawo Jazdy" "Jazda z Egzaminatorem" to zestaw 3 nagrań przygotowujących Twoje ciało i umysł do sytuacji egzaminu praktycznego na prawo jazdy. Dzięki tym nagraniom uczysz się osiągać stan spokojnego, odprężonego ciała i skoncentrowanego, uważnego umysłu. "Oczekiwanie..." jest po to, aby pomóc Ci skoncentrować się na spokoju, odprężeniu i koncentracji w oczekiwaniu na sam egzamin. To moment prawdy i teraz okazuje się, jak dobre przygotowanie antystresowe stało się Twoim udziałem. Celem tego nagrania jest, bezpośrednio przed egzaminem, pomóc Ci przywołać stan "odprężone ciało - skoncentrowany umysł" oraz skupić Twoją uwagę na zebraniu sił witalnych na egzamin. Dzięki temu nagraniu nie będziesz nakręcać się negatywnymi historiami innych o ich, albo ich znajomych, niezdanych egzaminach. Teraz skupisz się na sobie i swoim wewnętrznym potencjale, który wykorzystasz w najbardziej efektywny sposób w czasie egzaminu. Spis nagrań: "Jazda z Egzaminatorem" cz. 1 "Programowanie stanu świadomości" 22:00 cz. 2 "Oswajanie Egzaminu" 31:00 cz. 3 "Oswajanie Egzaminatora" 33:00 "Oczekiwanie na Egzamin" dla kobiety 30:00 dla mężczyzny 30:00 "Afirmacje na Prawo Jazdy" dla kobiety 15:04 dla kobiety + relaks 20:00 dla mężczyzny 15:04 dla mężczyzny + relaks 20:00 Razem ponad 3 godziny nagrań wizualizacyjno - medytacyjnych Więcej informacji na http://www.youtube.com/watch?v=EIe2qe9ugbg Nagrania wchodzą w skład eL System Antystres. W nagraniach wykorzystane zostały dźwięki synchronizujące półkule mózgowe na warunkach licencji komercyjnej Neuro-Programmer'a. Dzięki specyfice "eL System - Antystres" możesz w OGÓLE NIE ODCZUĆ NEGATYWNYCH SKUTKÓW STRESU!

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: eL System Zestaw Przedegzaminacyjny
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788361427766
Kod EAN
Kod EAN: 9788361427766
Rok wydania
Rok wydania: 2011
Język
Język: polski
Lektor
Lektor: Paweł R. Stań
Mechanizm DRM
Mechanizm DRM: Watermark
System zabezpieczeń mający przeciwdziałać używaniu danych w formacie elektronicznym w sposób sprzeczny z wolą ich wydawcy.
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje