7.38

Dziennik zdrowia 2018 Naturalne metody leczenia - Zbigniew Ogrodnik

O produkcie

Pośród rozmaitych periodyków kalendarzowych "Dziennik Zdrowia" zajmuje szczególne miejsce, jest bowiem nie tylko kalendarzem, ale przede wszystkim dobrym kompendium praktycznej wiedzy o przyrodzie i jej dobrodziejstwach dla człowieka. Znajdziemy w nim nie tylko sposoby samodzielnego sporządzania z ziół, warzyw i owoców naparów, nalewek, kremów czy też maseczek, ale także zasady ich stosowania przy określonych dolegliwościach.
Zastosowany przez autora podział na części pozwoli czytelnikom łatwiej poruszać się w temacie:
- HOROSKOP - tegoroczny horoskop dotyczy głównie sekretów alkowy związanych z poszczególnymi znakami zodiaku.
- DOMOWE LEKI - przydatne receptury na nalewki, napary, odwary, płukanki itd. oraz wskazówki, jak bezpiecznie korzystać z domowej apteczki.
- PORADY NA RÓŻNE KŁOPOTY I DOLEGLIWOŚCI - ta część dziennika zawiera wskazówki, jak skutecznie uchronić się i jak postępować w przypadku m.in. świątecznego obżarstwa, choroby lokomocyjnej, meteoropatii czy odmrożeń.
- KOSMETYKI NATURALNE - receptury na maseczki, kremy, odżywki i inne specyfiki, które warto zastosować przy defektach urody lub w celu ich uniknięcia.
- PRZYPRAWY - to przepisy z wykorzystaniem przypraw wspomagających zdrowie, powszechnie znanych i tych mniej popularnych.
- SOKI Z OWOCÓW - zawarte w nich bogactwo witamin, minerałów i innych związków chemicznych nie tylko dodaje smaków, wzmacnia również ich siłę leczniczą.
"Dziennik Zdrowia" nie tylko wzbogaci domową biblioteczkę, ale również może być doskonałym prezentem dla najbliższych i przyjaciół.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Dziennik zdrowia 2018 Naturalne metody leczenia
Oprawa
Oprawa: Miękka
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788378356189
Kod EAN
Kod EAN: 9788378356189
Wydanie
Wydanie: 1
Rok wydania
Rok wydania: 2017
Język
Język: polski
Format
Format: 16.0x23.5cm
Ilość stron
Ilość stron: 128
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!